Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Rowery elektryczne Trek

22/09/2017

Rowery elektryczne Trek

Rowery elektryczne dodają Twoim nogom mocy, dzięki czemu możesz zrobić i zobaczyć więcej. Rowery Trek ze wspomaganiem elektrycznym są szybkie i przekazują moc w płynny, przewidywalny i łatwy do kontrolowania sposób. Są też wyposażone w pojemny, wyjmowany akumulator, który można doładować z dowolnego domowego gniazdka.

Rowery elektryczne są dla każdego

Jest wiele powodów, by jeździć na rowerach elektrycznych. Czasem jeździsz dla rozrywki, ale czasem po postu musisz dostać się z A do B. Rowery elektryczne zapewniają wyjątkowe rozwiązanie dla wyzwań związanych z dojazdami do pracy na rowerze. Na szosie lub w terenie, są idealne dla osób, które chcą podjeżdżać dłużej, szukać przygód dalej, czy też po prostu pojechać trochę szybciej.

Słowo-klucz dla tych rowerów to „możliwości”. Tylko rowery elektryczne zapewniają wszechstronność niezbędną do ćwiczeń, jazdy z szybszym znajomym, przewożenia większego ładunku lub po prostu jazdy z minimalnym wysiłkiem. Nawet jeśli Twoje trasy są codziennie różne, z rowerem elektrycznym możesz zrobić i doświadczyć więcej.

Jeźdź z przyjaciółmi
Rower elektryczny wyrównuje szanse. Wspomaganie pedałowania pozwala rowerzystom o różnej sprawności na wspólną jazdę, więc nie musisz się już martwić o to, czy nadążysz

Dalej. Szybciej.
Z większą prędkością i zasięgiem będzie Ci łatwiej wpasować przejażdżkę w swój dzień.

Pokonaj każdy podjazd
Rower elektryczny wręcz pokonuje grawitację, a góry zdają się znikać.

Odświeżający dojazd do pracy
Pokonaj korki i dojedź do pracy świeży i gotowy na cały dzień. Dojazd bez cienia zmęczenia.

Baw się lepiej
Rower elektryczny ułatwia jazdę, więc zostaje tylko satysfakcja.

Proste rozwiązanie dla złożonego świata
Zero emisji. Zero opłat parkingowych. Zero korków. Zero stacji benzynowych. Po prostu czysta i wygodna jazda.

Ruszaj w drogę
Ponad 90% użytkowników rowerów elektrycznych jeździ przynajmniej raz w tygodniu. Wszechstronność oznacza, że masz zawsze powód do jazdy.