Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

POMOŻEMY CI

dokonać najlepszego wyboru

Zajmuję się rowerami od 1995 roku. Całą swoją wiedzę i energię chcę przekazywać innym użytkownikom dwóch kółek. Traktuję to miejsce jak swojego “czwartego syna”.

Z poważaniem Wojciech Kluk

O nas

29 listopada 2014 roku powstał sklep i serwis fabrykarowerów.com

Jesteśmy "fanatykami" kolarstwa, nawet skarpetki sprzedajemy szalone i tylko takie w których można najszybciej jeździć. Ale jeżeli naprawdę odważysz się do nas zawitać pamiętaj, że nie tylko dobierzemy Ci rower i skonfigurujemy go tak, żeby wszystkim oko zbielało. My ten rower do Ciebie dopasujemy tak jak krawiec garnitur na miarę. Najpierw dokładnie sprawdzimy jaki „krój” i rozmiar będzie dla Ciebie najlepszy. Bo na miejscu mamy fizjoterapeutę – po studiach, a nie po kursach, które dodatkowo odbywa cyklicznie.
Na co dzień współpracujemy z zawodowcami, piszą o nas w gazetach i portalach branżowych, więc jeśli umówisz się z nami na sesję, wyciśniemy z Ciebie każdy wat z którego istnienia nawet nie zdajesz sobie sprawy. Nasi mechanicy to też nieźli kosmici ale doskonale rozumieją język fizjoterapeutyczny i potrafią przełożyć go na mechanikę lotów międzykontynentalnych. Jak w studiu odsłuchowym dobiorą kable do mocy twoich czworogłowych wzmacniaczy i tak usytuują końcówki mocy, że nie tylko w najbliższej okolicy będzie o Tobie głośno.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 19:00
Sobota
10:00 - 15:00

Jesteśmy prawdziwymi fanami roweru, dlatego z własnego doświadczenia dobrze wiemy, jakiej „rakietki” potrzeba dla dzieciaka i na jakim krążowniku najlepiej poczuje się prawdziwa dama w letniej kreacji oraz dżentelmen w tweedzie.

Wielkie otwarcie nowej siedziby Fabryki Rowerów

Wirtualny spacer

Kontakt

Zostaw swoje dane, a my dobierzemy dla Ciebie właściwy produkt.