Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Serwis

profesjonalne usługi

Cennik serwisu*

* Podany cennik ma charakter informacyjny, wyceny usługi można dokonać podczas rozmowy z pracownikiem serwisu. Reszta usług jest indywidualnie wyceniana podczas przyjmowania roweru na serwis.

Serwisanci Fabryki Rowerów

Paweł Mastalerz

📞 505 700 393

e-mail

Twój rower potrzebuje fachowej pomocy? Produkt, który kupiłeś ma wadę lub korzystasz z 30-dniowego okresu testowania akcesorium Bontrager? Zapraszam Cię do mnie!

Moją przygodę w Fabryce Rowerów zacząłem w 2020 roku jako mechanik składający nowy rowery oraz serwisujący rowery Klientów. Obecnie zajmuję się prowadzeniem wszelkiej dokumentacji serwisowej, reklamacyjnej i sprzedażowej. Jestem opiekunem marek Pirelli i Morgan Blue.

Codziennie poznaję kolejne tajniki świata kolarstwa. Chichot losu? Z wykształcenia jestem muzykiem – trębaczem 🙂 Dzieliłem scenę z Największymi muzykami polskiej sceny rozrywkowej.

Mój wybór w kwestii roweru? MTB – Trek Marlin 4 2016r., Szosa – Trek Emonda SL 7 eTap 2022r.

Cezary Muller

Adam Dura

Jestem jednym ze najstarszych osób pracujących w Fabryce Rowerów. Zajmuję stanowisko serwisant/mechanik. Praca przy rowerach daje mi dużo satysfakcji.

Kolarstwo szosowe pasjonuje mnie od …. niepamiętnych czasów. Jeżdżę na Trek Emonda SLR7. Najwięcej frajdy sprawia mi pokonywanie dystansów pomiędzy 100 a 150 km.

Roman Kalemba

📞 505 700 393

e-mail

W 2022 roku zostałem mianowany kierownikiem Serwisu – pewnie dlatego, że jestem osobą bardzo wymagającą – wymagam dużo od siebie i innych.

Lubię dzielić się swoim doświadczeniem i  wiedzą z naszymi klientami, bo nic nie sprawia większej frajdy jak zadowolona osoba wychodząca z serwisu. Dodatkowo, jestem opiekunem marki Shimano oraz Ceramicspeed. Moja praca ciągle sprawia mi dużą radość, mimo natłoku obowiązków.

Zawsze byłem związany ze sportem, więc w wony czas spędzam na moim rowerze TREK Emonda SL 7.

Dawid Dróżdż

Mechanik, Specjalizacja Zaplatanie, centrowanie, serwis kół.
Nazywam się Dawid, mieszkam w Częstochowie. Moja pasja to rowery, najbardziej retro rowery szosowe, zbieram je i remontuje od 14 roku życia. Oczywiście w pracy częściej mam do czynienia z nowymi rowerami, ale dzięki szkoleniom i pomocy kolegów, z nowymi rowerami też jestem już zaprzyjaźniony i ich serwis oraz składanie nie sprawia mi trudności.
Rower na którym jeżdżę to Romet Super z początku produkcji rocznik 1979 Cały odrestaurowany.

Paweł Nowicki

Co sprawia, że narzędzia Park Tool są wyjątkowe?
Dlaczego nasze narzędzia są wybierane częściej od innych?

Poznaj 10 powodów, dla których mechanicy na całym świecie wybierają je na pierwszym miejscu:

1. Mamy najbardziej kompletną linię narzędzi w całej branży. Ponad 400 narzędzi do pracy przy każdym rodzaju rowerów, wymagającym jakiegokolwiek postępowania, naprawy lub konserwacji.

2. Wieloletnie doświadczenie zobowiązuje do tworzenia najwyższej jakości produktów, przy wykorzystaniu najlepszych możliwych materiałów, projektów i procesów tworzenia.

3. Personel składający się z grupy doświadczonych i utalentowanych naukowców oraz inżynierów. Ich celem jest tworzenie najlepszych narzędzi rowerowych na świecie.

4. Relacje z prawie każdym producentem komponentów w branży, zapewniają stałe i terminowe aktualizację oraz nowe wersje narzędzi.

5. 80 % produktów, wytwarzanych w kraju producenta (USA) dzięki temu możliwa jest stała i precyzyjna kontrola jakości produktów.

6. Edukacja. Oferujemy pomoc i doradztwo w naprawie w wielu różnych formach. Naszych własnych instrukcjach naprawy (The Big Blue Book of Bicycle Repair), The Park Tool School, instruktażowych filmach online oraz seminariach. A także nasz personel jest zawsze dostępny i chętny by odpowiedzieć na pytania.

7. Zaangażowanie we wsparcie branży poprzez sponsoring imprez, zespołów oraz wielu organizacji.

8. Wieloletnia historia. Od 50 lat na rynku!

9. Pełna lista części zamiennych do prawie wszystkiego co kiedykolwiek zrobiliśmy.

10. Kochamy narzędzia oraz rowery! To wszystko co robimy i świetnie się przy tym bawimy.


Zbudowaliśmy to, co według nas pozwoli nam być najlepszą marką w branży narzędzi do rowerów. Dziękujemy za lojalność naszych Klientów i nie możemy doczekać się kolejnych narzędzi tworzonych z myślą o Was.


Serwisujemy głównie rowery marki Trek i Diamant. Inne marki po wcześniejszym uzgodnieniu z serwisem.

FabrykaRowerów.com informuje, że rowerów nie przyjmujemy z wyprzedzeniem. Umawiamy się na konkretny termin dostarczenia roweru do nas i odbioru. Jeżeli spóźnimy się z realizacją zamówienia z przyczyn od nas zależnych fabrykarowerów.com pokrywa koszt naprawy bez kosztów części, jeżeli klient spóźni się z odbiorem roweru koszt magazynowania wynosi 89 zł za dobę.

PRZED PRZYJĘCIEM ROWERU DO SERWISU SPRAWDZAMY POCHODZENIE ROWERU!

Nie serwisujemy rowerów z supermarketu oraz tzw: „no name”. Nie serwisujemy rowerów przerobionych na elektryczne.

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość dostarczenia roweru do domu. Koszt na terenie miasta Częstochowy wynosi 30 zł brutto. Transport poza Częstochowę wynosi 30 zł brutto opłaty startowej plus 1 zł brutto za każdy km liczony od siedziby firmy .

Kolarzu zadbaj o swój rower

Kolarzu zadbaj o swój rower

Tubeless Ready TLR - system bezdętkowy i jego sekrety

Tubeless Ready TLR – system bezdętkowy i jego sekrety

Zmiana dętki? Żaden problem!

Zmiana dętki? Żaden problem!

Supercaliber 9.8 XT z dużym upgrade'm w systemie PROJECT ONE - personalizacji roweru Trek.

Supercaliber 9.8 XT z dużym upgrade’m w systemie PROJECT ONE – personalizacji roweru Trek.

TERAZ - to odpowiedni moment żeby UMÓWIĆ SIĘ WCZEŚNIEJ na pełny przegląd roweru.

TERAZ – to odpowiedni moment żeby UMÓWIĆ SIĘ WCZEŚNIEJ na pełny przegląd roweru.

NOWY Trek MADONE SLR 6 2023.

NOWY Trek MADONE SLR 6 2023.

1 2 3 42