Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Serwis

profesjonalne usługi

Cennik serwisu*

* Podany cennik ma charakter informacyjny, wyceny usługi można dokonać podczas rozmowy z pracownikiem serwisu. Reszta usług jest indywidualnie wyceniana podczas przyjmowania roweru na serwis.

Co sprawia, że narzędzia Park Tool są wyjątkowe?
Dlaczego nasze narzędzia są wybierane częściej od innych?

Poznaj 10 powodów, dla których mechanicy na całym świecie wybierają je na pierwszym miejscu:

1. Mamy najbardziej kompletną linię narzędzi w całej branży. Ponad 400 narzędzi do pracy przy każdym rodzaju rowerów, wymagającym jakiegokolwiek postępowania, naprawy lub konserwacji.

2. Wieloletnie doświadczenie zobowiązuje do tworzenia najwyższej jakości produktów, przy wykorzystaniu najlepszych możliwych materiałów, projektów i procesów tworzenia.

3. Personel składający się z grupy doświadczonych i utalentowanych naukowców oraz inżynierów. Ich celem jest tworzenie najlepszych narzędzi rowerowych na świecie.

4. Relacje z prawie każdym producentem komponentów w branży, zapewniają stałe i terminowe aktualizację oraz nowe wersje narzędzi.

5. 80 % produktów, wytwarzanych w kraju producenta (USA) dzięki temu możliwa jest stała i precyzyjna kontrola jakości produktów.

6. Edukacja. Oferujemy pomoc i doradztwo w naprawie w wielu różnych formach. Naszych własnych instrukcjach naprawy (The Big Blue Book of Bicycle Repair), The Park Tool School, instruktażowych filmach online oraz seminariach. A także nasz personel jest zawsze dostępny i chętny by odpowiedzieć na pytania.

7. Zaangażowanie we wsparcie branży poprzez sponsoring imprez, zespołów oraz wielu organizacji.

8. Wieloletnia historia. Od 50 lat na rynku!

9. Pełna lista części zamiennych do prawie wszystkiego co kiedykolwiek zrobiliśmy.

10. Kochamy narzędzia oraz rowery! To wszystko co robimy i świetnie się przy tym bawimy.


Zbudowaliśmy to, co według nas pozwoli nam być najlepszą marką w branży narzędzi do rowerów. Dziękujemy za lojalność naszych Klientów i nie możemy doczekać się kolejnych narzędzi tworzonych z myślą o Was.


Serwisujemy głównie rowery marki Trek i Diamant. Inne marki po wcześniejszym uzgodnieniu z serwisem.

FabrykaRowerów.com informuje, że rowerów nie przyjmujemy z wyprzedzeniem. Umawiamy się na konkretny termin dostarczenia roweru do nas i odbioru. Jeżeli spóźnimy się z realizacją zamówienia z przyczyn od nas zależnych fabrykarowerów.com pokrywa koszt naprawy bez kosztów części, jeżeli klient spóźni się z odbiorem roweru koszt magazynowania wynosi 89 zł za dobę.

PRZED PRZYJĘCIEM ROWERU DO SERWISU SPRAWDZAMY POCHODZENIE ROWERU!

Nie serwisujemy rowerów z supermarketu oraz tzw: „no name”. Nie serwisujemy rowerów przerobionych na elektryczne.

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość dostarczenia roweru do domu tylko w okresie zimowym. Koszt na terenie miasta Częstochowy 59 zł, poza Częstochowę każdy km 2 zł brutto

Wakacje trwają na całego dlatego dziś chcemy pokazać Wam maszynę, która nie zawiedzie Was przy odkrywaniu nowych miejsc 😎🔥

Wakacje trwają na całego dlatego dziś chcemy pokazać Wam maszynę, która nie zawiedzie Was przy odkrywaniu nowych miejsc 😎🔥

Jakość MA ZNACZENIE 

Jakość MA ZNACZENIE 

UWAGA! ŚWIATOWA PREMIERA!

UWAGA! ŚWIATOWA PREMIERA!

JEDYNY w Częstochowie i jeden z kilkudziesięciu w Polsce autoryzowany serwis Shimano Service Center.

JEDYNY w Częstochowie i jeden z kilkudziesięciu w Polsce autoryzowany serwis Shimano Service Center.

Wózek przerzutki CeramicSpeed.

Wózek przerzutki CeramicSpeed.

Garbaruk - Nowa marka w naszej ofercie.

Garbaruk – Nowa marka w naszej ofercie.

1 2 3 46