Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Przetestuj

i dopasuj

W FabrykaRowerow.com „nie kupujesz kota w worku”! Posiadamy najnowsze modele TREK, które można wypożyczyć i przetestować. Szczegółowe informacje poniżej:

 

 

Dostępne modele:

 

Wypożyczenie

Aby wypożyczyć rower należy:

– być osobą pełnoletnią z obywatelstwem polskim.

– wypełnić umowę cywilno-prawną i mieć ze sobą dwa dokumenty ze zdjęciem plus kartę płatniczą (dowolną), lub też wypełnić umowę cywilno-prawną + jeden dokument ze zdjęciem i wpłacić kaucje w wysokości 50% wartości danego roweru.

Koszt Wypożyczenia

Ceny za dobę zaczynają się od 69 zł brutto do 299 zł brutto i są zależne od modelu.

Bike Fitting

Naszym klientom i nie tylko oferujemy usługę Bike Fittingu, jest to najlepszy sposób na uzyskanie lepszych osiągów w jeździe na rowerze. Wszystkie informacje dotyczące Precision Fit dostępne pod numerem telefonu +48 451 159 109 oraz mail – fitting@fabrykarowerow.com.

Każdy kto zakupi rower w FabrykaRowerów.com do 30 dni od daty wypożyczenia roweru, przy zakupie otrzyma zwrot kosztu wypożyczenia do 3 dób. To nasza akcja “nie kupuj kota w worku!”

NIE WYPOŻYCZAMY ROWERÓW NA ŻADNE ZAWODY!
Przebieg roweru to maksymalnie 80 km dziennie, dodatkowe koszty pokrywa najemca.

 

Wszystkie rowery czekają na Was w naszym sklepie przy ulicy Drogowców 12 w Częstochowie.
Pytania prosimy kierować pod adres e-mail serwis@fabrykarowerow.com lub telefonicznie: 536 406 462 SERWIS/WYPOŻYCZALNIA.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 19:00
Sobota
10:00 - 15:00

Jesteśmy prawdziwymi fanami roweru, dlatego z własnego doświadczenia dobrze wiemy, jakiej „rakietki” potrzeba dla dzieciaka i na jakim krążowniku najlepiej poczuje się prawdziwa dama w letniej kreacji oraz dżentelmen w tweedzie.

Kontakt

Zostaw swoje dane, a my dobierzemy dla Ciebie właściwy produkt