Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

CeramicSpeed w fabrykarowerów.com

22/02/2015

CeramicSpeed w fabrykarowerów.com

CeramicSpeed w fabrykarowerów.com

CeramicSpeed łożyska
Nasza firma

CeramicSpeed jest jednym z wiodących światowych dostawców łożysk ceramicznych. Od naszego początku, jako pierwszy wprowadził łożyska ceramiczne dla przemysłu rowerowego, firma rozwijała się szybko, obecnie składa się z 2 wyspecjalizowanych kanałów sprzedaży, koncentrując się na jazdy na rowerze i zastosowań przemysłowych. Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie zastosowań łożysk, i nawiązał bliskie relacje z naszymi dostawcami komponentów w ciągu roku – każdy z nich to, co najlepsze w swojej dziedzinie.

CeramicSpeed łożyska oparte są bezpośrednio na technologii opracowanej w ramach programu kosmicznego NASA w 1990 roku. Dziś produkuje łożyska hybrydowe CeramicSpeed, przy użyciu najwyższej klasy azotku kulki ceramiczne, które przewyższają tradycyjne łożyska stalowe w każdy sposób. Wraz z ciągłym rozwojem produktów technologii piłka ceramiczne, znalazł się w codziennym użyciu, zarówno w zastosowaniach przemysłowych i rowerowej.Rezultatem jest wysokiej jakości, dobrze udokumentowane wyniki z CeramicSpeed na czele dziedzinie.

Wszystkie łożyska są montowane ręcznie w Danii.

Przeczytaj więcej o naszym sporcie i działów przemysłu.
założyciel

Założycielem JCCeramicSpeed za, Jakub Csizmadia, doświadczony zalety łożyska ceramiczne z pierwszej ręki, w 1998 roku, kiedy pobił rekord świata 24 godziny łyżwach in-line. W 1997 roku rekord świata był 402 km (również przez Jakuba).Nowy rekord 470 km ustalono później w 1997 roku; wybuchła w 1998 roku Jakub ponownie rekord i magiczne 500 km barierę, jazda na 505 km w 24 godzin. Osiągnięcie to było w dużej mierze ze względu na zmianę ze stali do łożysk ceramicznych.

W 2000 roku Jakub był odpowiedzialny za inny świat pierwsze – wprowadzenie łożyska ceramiczne do profesjonalnego kolarstwa. Poza tym, że mózgiem całego rozwoju produktu CeramicSpeed i technologii, również osobiście nadzoruje Jakub modernizacje rowerów dla profesjonalnych zespołów i indywidualnych entuzjastów wyścigów, aby zapewnić niezrównaną jakość, wydajność i wysoką wartość.

Jak mówi Jakub, “To nie jest o byciu w wyścigu – to o wygraniu wyścigu! A łożyska CeramicSpeed daje większe szanse niż konkurentów! ”

Najbardziej znane zespoły które używają łożysk CeramicSpeed

CeramicSpeed jest jedynym producentem łożyska na świecie który sponsoruje aż trzy Pro Tour drużyn:

Tinkoff-Saxo
Astana Pro Team
Omega Pharma – Quick-Step z Michałem Kwiatkowskim Mistrzem Świata na czele

Dodatkowo wspieramy szereg profesjonalnych sportowców, którzy są uwrażliwione na części, że sprzęt odgrywa w ich sukces. Są to wyścigi zespół kobiecy specjalistyczne Lululemon, Brentjens Superior Mountain Bike Racing Team, a niektóre z najlepszych triathlonistów na świecie.

masz więcej pytań napisz do nas:
info@fabrykarowerów.com