Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Nowe rowery szlakowe już w sprzedaży

24/06/2016

Nowe rowery szlakowe już w sprzedaży

Nowe rowery szlakowe już w sprzedaży

Wzmocniliśmy naszą kolekcje popularnych rowerów szlakowych nowymi kompletnie przekonstruowanymi modelami. Nowe geometrie, zwiększona sztywność i większy skok zawieszenia – Fuel EX oraz Remedy są teraz gotowe na większe wyzwania niż dotychczas.
Nowe Fuel EX 29 i Remedy już w sprzedaży!

23/06/2016

Najpopularniejsze rowery na szlaki Treka zostały odświeżone.

Rowerzyści jeżdżący po szlakach oczekują od swoich rowerów więcej niż kiedykolwiek, a zawieszenie pracuje coraz sprawniej i zapewnia więcej kontroli. Ze względu na te zmiany usprawniliśmy Fuel EX i Remedy, zwiększając ich skok, zmieniając geometrię na bardziej agresywną i dając im sztywniejsze ramy. Uprościliśmy też gamę rowerów, eliminując różne rozmiary kół w obu platformach i skoncentrowaliśmy się na zbudowaniu najlepiej jeżdżących rowerów w każdej kategorii, niezależnie od rozmiaru kół.

W Fuel EX 29 skok zmienia się ze 120 mm na 130 mm z przodu i z tyłu, a dodatkowo otrzymuje on wydłużoną, łagodniejszą geometrię, która zapewnia pewne prowadzenie na szybkich zjazdach. Usztywniliśmy też rurę dolną ramy, dzięki czemu rower pewnie pokonuje ostre zjazdy.

W nowej gamie Fuel EX dostępne są również trzy damskie modele, stworzone z myślą o kobietach, które chcą tych samych osiągów i funkcji jak w modelach standardowych lecz w zdecydowanie damskim stylu i z odpowiednimi siodełkami. Damskie Fuel EX zapewniają również drobniejszym kobietom bardziej zwinną charakterystykę poprzez zastosowanie w modelu 15,5-calowym oraz nowym 14-calowym bardziej proporcjonalnych 27,5-calowych kół, co gwarantuje lepsze dopasowanie i kontrolę.

Nowy Remedy otrzymuje większy skok, 150 mm zamiast 140 mm, a także łagodniejszy kąt główki ramy i dłuższy zasięg. Te zmiany, w połączeniu z dramatycznym usztywnieniem ramy, pchają Remedy bardziej w kierunku maszyny do All-Mountain i Enduro poprzez połączenie wytrzymałości jak do DH ze zwinnością roweru na szlaki.

Rowerzystom chcącym wykrzesać jeszcze więcej z Remedy oferujemy dwa modele Race Shop Limited z oponami Bontrager SE Team Issue i regulowanymi widelcami o dłuższym maksymalnym skoku, 160 mm, które zapewniają sprawność wymaganą przez jeżdżących Enduro. Są też dwa modele damskie, z tak samo sprawną ramą i wykończeniem dla dziewczyn, które wiedzą co to odlot.

To lato rowerów na szlaki w Treku i mamy niezrównane maszyny do szaleństw w kurzu i błocie dla każdego miłośnika jazdy po szlakach.