Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Nowe rowery Trek DOMANE

21/06/2016

Nowe rowery Trek DOMANE

Domane rozpala cały świat, a teraz dostępne są dodatkowe wyczynowe modele.

Domane SL, Domane S i Domane ALR

Domane to rower szosowy stworzony z „więcej” na myśli: więcej kilometrów, więcej różnych rodzajów terenu, więcej warunków pogodowych, więcej prędkości. Z Domane bardziej płynna jazda to jednocześnie większa szybkość i wszechstronność. Płynność Domane to wynik zastosowania technologii IsoSpeed Treka. Połączenie harmonijnej charakterystyki jazdy Domane, stabilnej geometrii i zwiększonego prześwitu przy oponach czynią z niego idealny wybór na całodzienną jazdę i wyprawy po utwardzonej oraz nieutwardzonej nawierzchni. Domane to szybki i stabilny rower, idealny na jazdę po szutrze. Świetny wybór dla kolarzy uwielbiających starty na 100 km i przygody. Wspaniale czuje się też podczas wyścigów i na szybkich przejażdżkach grupowych. Platforma Domane to idealny przykład geometrii Endurance od Treka. Stabilna, ale dalej wyścigowa, z wyższą główką ramy dla lepszej kontroli, sterowania i responsywności. Geometria Endurance jest idealnie dopasowana do potrzeb kolarzy nastawionych na dłuższe przejażdżki.

Dlatego działaj bez wahania – eksploruj nieznaną ścieżkę, wybierz dłuższą trasę i pojedź po asfalcie w jedną stronę a szutrem z powrotem. Płynna, harmonijna i szybka natura Domane inspiruje do dalszej jazdy.

Domane SL

Rozdzielacz IsoSpeed z przodu zapewnia idealnie płynną i zrównoważoną jazdę, dzięki czemu jedziesz szybciej, dłużej i mocniej. Przedni IsoSpeed pochłania dodatkowe 10% wstrząsów w porównaniu z tradycyjnym rowerem szosowym.

Zupełnie nowe hamulce tarczowe Flat Mount są bardziej eleganckie, lżejsze, mniejsze i łatwiejsze do utrzymania w czystości niż tradycyjne modele tarczowe. Zapewniają też wyższą wydajność i siłę hamowania w trudnych warunkach. Hamulce tarczowe Flat Mount umożliwiają jazdę z oponami 32c i błotnikami.

Domane SL wyposażony jest w lekkie, mocowane bezpośrednio hamulce szczękowe Bontrager Speed Stop. Zapewniają dodatkowy prześwit przy oponach, dzięki czemu możesz założyć opony 28c i błotniki. Zwiększają też siłę hamowania. Zastosowanie tylu nowych technologii bez uszczerbku dla masy ramy zaowocowało lekkim jak nigdy wcześniej Domane SL.

Domane S

Domane S będzie dostępny w nowych kolorach i wzorach. Dobry wygląd to połowa sukcesu.

Domane S Disc wykorzystywał będzie 15 mm przednią oś przelotową i tylną oś przelotową w rozmiarze 12 mm x 142 mm.

Wersje Domane S z klasycznymi hamulcami wyposażone będą w standardowe hamulce szczękowe.

Domane ALR

Domane ALR również wyposażony jest w hamulce mocowane bezpośrednio, a Domane ALR Disc w hamulce tarczowe Flat Mount.

Technologia niewidocznych spawów to teraz wyszczególniona cecha Domane ALR. Dzięki rewolucyjnej technologii spawania uzyskuje się lepsze połączenie pomiędzy rurami skutkujące zwiększeniem wytrzymałości przy użyciu mniejszej ilości materiału.