Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Nowe siodełko Aeolus RSL

20/05/2022

Nowe siodełko Aeolus RSL

Jest tak szybkie, jak wygląda
Przedstawiamy Aeolus RSL, superlekkie siodełko szosowe na wyścigi zaprojektowane z myślą o jeździe na najwyższym poziomie. Siodełko Aeolus RSL z pełnym wycięciem opracowano na podstawie wyników najnowszych badań biomechanicznych w celu ograniczenia nacisku na tkanki miękkie, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej mocy pedałowania i pełnego komfortu jazdy.

Siodełko Aeolus RSL zapewnia komfort, moc i prędkość. To propozycja dla kolarzy szosowych poszukujących bardziej aerodynamicznego ułożenia ciała podczas jazdy. Opracowaną we współpracy z zawodnikami Trek Factory Racing konstrukcję Race Shop Limited stworzono przy wykorzystaniu superlekkich szyn z włókna węglowego i skorupy z tego materiału w połączeniu z minimalną opływową wyściółką, dzięki czemu powstało siodełko, którego sam wygląd sugeruje szybką jazdę. Mniejsza długość, szerszy nosek i pełne wycięcie zapewniają precyzyjne podparcie, które eliminuje nacisk na tkanki miękkie, zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet.

Race Shop Limited

To superlekkie siodełko wykonane jest z najlepszych materiałów, ze skorupą z włókna węglowego, minimalną wyściółką oraz powiększonymi szynami z włókna węglowego.

Krótszy profil

Dzięki szerszemu noskowi i krótszej długości całkowitej siodełko jest wygodne podczas siedzenia, niezależnie od tego, czy wolisz jechać na kapturach, czy też wyciskać maksimum mocy w pozycji dolnej.

Skorupa w całości z włókna węglowego OCLV

Siodełko Aeolus RSL wykorzystuje skorupę z włókna węglowego OCLV Carbon na większych szynach z włókna węglowego, dzięki czemu zapewnia idealną równowagę masy, wytrzymałości i wygody.

Wygoda dla każdego rowerzysty

Siodełko to zaprojektowano i przetestowano pod kątem spełnienia oczekiwań większości rowerzystów niezależnie od płci i budowy ciała, ponieważ są dostępne w wielu rozmiarach zapewniających maksymalną wygodę.