Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Nowy Boone i Crockett już w sprzedaży!

14/03/2015

Nowy Boone i Crockett już w sprzedaży!

Nowy Boone i Crockett już w sprzedaży!

Trek przedstawia nowe wersje najbardziej pożądanych rowerów przełajowych świata

Firma Trek wprowadza do sprzedaży odświeżoną ofertę swoich niezwykle popularnych rowerów przełajowych Boone i Crockett, które są dostępne już teraz. W najnowszej wersji pojawiły się ważne innowacje, takie jak osie przelotowe 15 mm, hydrauliczne hamulce tarczowe, układy napędowe oparte na kompletnych grupach podzespołów, a także nowe kolory i wzory graficzne. Flagowe modele w ofercie, Boone 9 Disc i Crockett 9 Disc, wyposażone są w widelec wykonany w pełni z włókna węglowego z rurą sterową również z włókna węglowego, zarówno w przypadku zestawów ram z widelcem, jak i kompletnych rowerów. Dzięki temu udało się zapewnić mniejszą masę roweru i lepszą jazdę.

Popularność postrzeganych już od momentu debiutu w roku 2013 jako najlepsze konie wyścigowe w przełaju modeli Boone i Crockett szybko przekroczyła najśmielsze oczekiwania planistów Treka, na skutek czego zawodnicy z całego świata musieli cierpliwie oczekiwać na zamówione rowery. Teraz oczekiwanie się skończyło. Ulepszone modele Boone i Crockett są dostępne już teraz.

Wszystkie modele z hamulcami tarczowymi Boone i Crockett są teraz wyposażone w przednie osie przelotowe, zapewniające bardziej precyzyjne i pewniejsze kierowanie, przy jednoczesnym wyeliminowaniu elastyczności i zmniejszeniu masy. Dla tych rowerzystów, którzy jeżdżą na obecnych modelach Boone Disc i Crockett Disc i którzy chcieliby unowocześnić posiadany rower poprzez zastosowanie nowego widelca z włókna węglowego pod oś przelotową, firma Trek zaoferuje jeszcze w tym roku, przed rozpoczęciem sezonu przełajowego, widelce wykonane w pełni z włókna węglowego w neutralnym czarnym kolorze.

Zamów nowego Boone’a oraz Crockett’a już dziś