Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Nowy Damski rowere na szosę Trek Silque

20/06/2016

Nowy Damski rowere na szosę Trek Silque

Damski model Silque jeździ teraz płynniej i szybciej niż kiedykolwiek

Nic nie rozprawia się z trudnymi trasami tak jak zupełnie nowy Silque. Połączenie innowacyjnego rozdzielacza Trek IsoSpeed i geometrii ramy dostosowanej do kobiecej sylwetki tworzy doskonałą równowagę pomiędzy swobodą i mocą pedałowania. Ta piękna, lekka i zgrabna maszyna, niepostrzeżenie pokonując kolejne kilometry, zawiezie Cię szybciej i dalej. Silque to rower dla poszukiwaczek przygód, miłośniczek szutrowych dróg, ale też świetny na zwykłą przejażdżkę. Rowerzystki skorzystają ze specjalnie dopasowanej do kobiecych potrzeb i dobranej pod kątem rozmiaru ramy z włókna węglowego OCLV; wygodniejszej, pewniejszej i stabilniejszej. Została bowiem stworzona do tego, by jeździć szybciej, wznosić się wyżej i pokonywać większe dystanse. Naszym celem był najwygodniejszy damski rower szosowy na rynku i dokładnie taki stworzyliśmy. Silque to lekkość i swoboda.

Lekkość i swoboda

Silque to wciąż idealne połączenie płynności i mocy.

Silque SLR, Silque S

Silque SLR:

Regulowany tylny rozdzielacz IsoSpeed zapewnia najpłynniejszą jazdę dzięki najlepszemu tłumieniu nierówności.
Wbudowany w Silque SLR przedni rozdzielacz IsoSpeed zapewnia idealnie płynną i zrównoważoną jazdę, dzięki czemu jedziesz szybciej, dłużej i mocniej. IsoSpeed z przodu pochłania dodatkowe 10% wstrząsów w porównaniu z tradycyjnym rowerem szosowym.
Nowe hamulce z bezpośrednim mocowaniem zapewniają dodatkowy prześwit przy oponach, a to pozwala na bardziej ambitną jazdę w terenie.
Silque SLR oferuje ten sam idealny napęd, dopasowanie i geometrię WSD, i dalej zapewnia fenomenalnie płynną jazdę, przekonującą wszystkich, którzy mieli okazję się z nim zapoznać.

Silque S

Tylny rozdzielacz IsoSpeed zapewnia najpłynniejszą jazdę, pozwalając na pokonanie najtrudniejszych dróg.
Silque S łączy geometrię WSD z dopasowaną ramą WSD, co skutkuje idealną równowagą mocy i płynności.
Silque S wyposażony jest również w najnowsze komponenty Bontrager.
Silque S malowany jest na niesamowite nowe kolory i wzory.