Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Pełna kolekcja rowerów TREK dla Dzieci w fabrykarowerów.com

03/11/2015

Pełna kolekcja rowerów TREK dla Dzieci w fabrykarowerów.com

Pełna kolekcja rowerów TREK dla Dzieci w fabrykarowerów.com

Pamiętasz swój pierwszy rower? Radość, którą poczułeś, gdy pierwszy raz na niego spojrzałeś? Poczucie wolności i przygody, gdy ruszyłeś na pierwszą przejażdżkę? Dreszcz, że poruszasz się szybciej, niż mogłyby Cię nieść Twoje nogi? Chcemy, by wrażenia każdego dziecka z pierwszej przejażdżki były wspaniałe, jak też i z każdego kolejnego roweru.

Tworzymy nasze rowery dla dzieci tak, by lepiej jeździły, więcej wytrzymały i niosły je bezpiecznie ku przygodzie, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają swoje życie na dwóch kółkach, czy też są już gotowe na tor wyścigowy. Oprócz tego wyposażamy je w wyjątkowo inteligentne funkcje, takie jak oferowany wyłącznie przez nas system Dialed Fit, który pozwala rowerowi na dorastanie wraz z młodym rowerzystą.

Najważniejsze cechy

Elementy regulowane Dialed Fit Kierownica, siodełko, uchwyty, pedały – każdy element kontaktowy został odpowiednio dostosowany do dzieci pod kątem rozmiaru i regulacji.
Rama Dialed Fit Rama i widelec zostały od początku dostosowane do dzieci i umożliwiają regulację wraz z ich wzrostem.
Jakość w każdym calu Znaną ci jakość i pieczołowitość firmy Trek znajdziesz również w naszych rowerach dla dzieci.
Bezpieczna jazda Odpowiednie dopasowanie i wysokiej jakości konstrukcja oznacza łatwiejsze ruszanie, lepsze hamowanie i bezpieczniejszą jazdę.

https://www.trekbikes.com/pl/pl/collections/kids/feature_tour/