Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Prezentujemy nowe koła Aeolus D3 TLR

24/02/2015

Prezentujemy nowe koła Aeolus D3 TLR

Lżejsze, szersze i ciągle najszybsze.

Obojętne, czy z hamulcami szczękowymi, czy tarczowymi, nowa linia kół bezdętkowych Aeolus TLR jest lżejsza, szersza i stanowi najszybsze koła na ziemi.

Szerokość wewnętrzna nowych kół Aeolus D3 TLR clincher wzrosła do 19,5 mm przy zachowaniu tego samego, sprawdzonego profilu D3 Dual Directional Design, dzięki któremu są to najszybsze dostępne koła.Szerszy profil lepiej wspiera szersze opony i zapewnia wygodniejszą, bardziej podatną jazdę.
Koła Aeolus są lżejsze, nawet o 110 gramów lżejsze w przypadku Aeolus 5 D3 TLR.
Znaczną część redukcji masy udało się osiągnąć na obręczy poprzez zmianę jej konstrukcji i dalsze poprawienie rozkładu warstw, ale przyczyniło się do tego również zastosowanie korpusu piasty z powłoką z włókna węglowego.

Opcja hamulców tarczowych w przypadku modeli kół 3’ i 5’ pozwala korzystać w linii Aeolus z mocy i pewności hamulców tarczowych. Zarówno wersje TLR clincher, jak i szytkowe są dostępne w opcji na hamulce tarczowe dla głębokości 3 i 5. Dzięki wymiennym osiom te koła można przystosować do montażu w praktycznie każdym rowerze. Modele przeznaczone do hamulców szczękowych zostały zatwierdzone do użytku z okładzinami Swiss Stop Black Prince Carbon w określonych sytuacjach w celu zwiększenia skuteczności hamowania w trudnych warunkach.

Koła Aeolus TLR clincher są bezdętkowe, co czyni je jeszcze bardziej uniwersalnymi. Ochrona przed przebiciami dzięki technologii bezdętkowej w połączeniu z większą wydajnością i pewnością jazdy wynikającymi z możliwości stosowania niższego ciśnienia, a także lepszą przyczepnością i zachowaniem w zakrętach sprawiają, że koła Aeolus D3 TLR są niezwykle uniwersalne. Koła Aeolus D3 TLR łączą bezpieczeństwo i pewność ochrony przed przebiciami TLR z osiągami wyścigowych kół z włókna węglowego.
Korpus piasty z powłoką z włókna węglowego, osprzęt wewnętrzny DT Swiss i 36-zębowy system zapadkowy gwarantują płynne i precyzyjne toczenie oraz szybkie, 36-punktowe zazębianie.

Wyprodukowane w Waterloo, w stanie Wisconsin – wszystkie koła Aeolus są wytwarzane w naszej siedzibie głównej w Waterloo, w stanie Wisconsin. Tylko kilka kroków dzieli miejsce, w którym tworzona jest koncepcja produktu od miejsca, w którym pojawia się gotowy produkt. Wszystkie koła Aeolus są projektowane, wytwarzane, nawiercane i składane tutaj, w Waterloo, w stanie Wisconsin.

Koła są gotowe już dziś.

Aeolus D3 TLR – dostępne w rozmiarach 3,5,7,9
Aeolus D3 Tubular – dostępne w rozmiarach 3,5,7,9
Aeolus D3 TLR Disc – dostępne w rozmiarach 3,5
Aeolus D3 Tubular Disc – dostępne w rozmiarach 3,5