Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Rower Gravel - na szuter ? Też !

09/12/2017

Rower Gravel – na szuter ? Też !

Czas na szuter

Jeżdżenie po szutrze oznacza co innego dla różnych osób. Gdy klient wchodzi do sklepu z prośbą o pokazanie modeli rowerów przystosowanych do jazdy po szutrze, dowiedz się, gdzie i jak planuje jeździć, aby pomóc mu wybrać idealny rower Trek dla jego potrzeb…być może będzie to Domane Gravel?

Szuter, droga kamienna, droga pożarowa czy droga klasy B…. bez względu na nazwę koncepcja jest ta sama. Kolarze chcą jeździć w wielu miejscach bez względu na to, gdzie kończy się droga utwardzona.

Klient, który celuje w podium wyścigu Dirty Kanza, doceni szybkość i osiągi roweru Domane Disc.

Pracujesz z prawdziwym poszukiwaczem przygód? 920 umożliwi mu jazdę obciążonym rowerem z dala od cywilizacji, zapewniając prawdziwie surowe przeżycia kempingowe.

A może Twój klient po prostu chce się czuć trochę pewniej na trudniejszych częściach swojej codziennej trasy. Szersze opony modelu Crossrip, hamulce tarczowe oraz możliwość mocowania bagażnika i błotników sprawiają, że jest to świetny wybór dla takiej osoby.

Jeżdżenie po szutrze oznacza co innego dla różnych osób. Gdy klient wchodzi do sklepu z prośbą o pokazanie modeli rowerów przystosowanych do jazdy po szutrze, dowiedz się, gdzie i jak planuje jeździć, aby pomóc mu wybrać idealny rower Trek dla jego potrzeb.

Aktualności
Trek Marlin 7

Trek Marlin 7

Czytaj więcej

Trek Procaliber

Trek Procaliber

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 9

Trek X-Caliber 9

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Fuel EX 7

Trek Fuel EX 7

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 8

Trek X-Caliber 8

Czytaj więcej