Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Rowery Elektryczne Trek

26/03/2017

Rowery Elektryczne Trek

Już dostępny: Super Commuter+

Najszybsze rowery już w fabrykarowerow.com

Nowa gama rowerów elektrycznych Treka zmieni sposób w jaki rowerzyści poruszają się po miastach

Trek z ogromną przyjemnością prezentuje nową gamę rowerów elektrycznych, która odmieni to, jak ludzie przemieszczają się po miastach na całym świecie. Długo wyczekiwany Super Commuter+ zrodził się z wysiłków najlepszych inżynierów Treka i stanowi kulminację 15 lat innowacji w dziedzinie rowerów elektrycznych. Najbardziej zaawansowane technologie Treka połączone z najpojemniejszym akumulatorem Boscha tworzą potężny rower, na którym rowerzysta może dojechać do pracy i odkrywać świat w sposób, którego nikt sobie nawet nie wyobrażał.

Wszystkie modele Super Commuter+ zawierają zachwycające elementy designu, które wręcz oczarują klientów. Wbudowany pojemny akumulator zapewnia opływowy, stylowy wygląd. Zupełnie nowy, wyjątkowo mocny zestaw oświetlenia SuperNova M99 jest wbudowany w rower i ładuje się z akumulatora, dzięki czemu zapewnia świetną widoczność w dzień i w nocy. Zjawiskowy wygląd roweru dopełnia elegancki ekran sterowania Bosch Purion.

Super Commuter+ zapewnia osiągi na poziomie wcześniej niespotykanym w gamie rowerów Treka ze wspomaganiem pedałowania. Dzięki temu, że niektóre modele zapewniają wsparcie silnika do prędkość 45 km/h, rowerzyści korzystający z tego roweru mogą wygodnie pokonywać duże odległości, co czyni zamianę samochodu na rower realną możliwością dla większej liczby klientów.

Każdy element Super Commuter+ stworzono z myślą o stawieniu czoła najtrudniejszemu terenowi podczas codziennej jazdy. Szerokie, grube opony 27,5+ x 2,4˝ Schwalbe Super Moto-X dzielnie walczą z dziurami i różnymi przeszkodami na drodze, a mocowane bezpośrednio hydrauliczne hamulce tarczowe 180 mm oraz widelec z włókna węglowego zapewniają pewne hamowanie niezależnie od warunków. Modele 9 i 9S wyposażone są w piastę z przełożeniami wewnętrznymi NuVinci N380, a Super Commuter+ 8 i 8S w 11-biegowy napęd Shimano.

Super Commuter+ to prawdziwa rewolucja. Jesteśmy naprawdę podekscytowani jego potencjałem dla otwarcia nowego rynku klientów szukających eleganckiego, sprawnego i w pełni wyposażonego roweru elektrycznego, który jest gotowy na długie trasy. Trek zapewni podczas wprowadzenia roweru znaczne wsparcie w postaci skierowanej do klientów komunikacji—w tym poprzez e-mail, serwisy społecznościowe i prezentację w nowym kwartalnym katalogu wiosennym—zachęcamy do skorzystania w pełni z tej okazji dla zaoferowania produktu innego niż wszystkie rowery elektryczne.

Aktualności
Dobór rozmiaru roweru

Dobór rozmiaru roweru

Czytaj więcej

Adam Probosz odzwiedził fabrykarowerów.com

Adam Probosz odzwiedził fabrykarowerów.com

Czytaj więcej

Okulary RUDY PROJECT TRALYX

Okulary RUDY PROJECT TRALYX

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Marlin 5 damski

Trek Marlin 5 damski

Czytaj więcej