Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Rowery Elektryczne Trek

26/03/2017

Rowery Elektryczne Trek

Już dostępny: Super Commuter+

Najszybsze rowery już w fabrykarowerow.com

Nowa gama rowerów elektrycznych Treka zmieni sposób w jaki rowerzyści poruszają się po miastach

Trek z ogromną przyjemnością prezentuje nową gamę rowerów elektrycznych, która odmieni to, jak ludzie przemieszczają się po miastach na całym świecie. Długo wyczekiwany Super Commuter+ zrodził się z wysiłków najlepszych inżynierów Treka i stanowi kulminację 15 lat innowacji w dziedzinie rowerów elektrycznych. Najbardziej zaawansowane technologie Treka połączone z najpojemniejszym akumulatorem Boscha tworzą potężny rower, na którym rowerzysta może dojechać do pracy i odkrywać świat w sposób, którego nikt sobie nawet nie wyobrażał.

Wszystkie modele Super Commuter+ zawierają zachwycające elementy designu, które wręcz oczarują klientów. Wbudowany pojemny akumulator zapewnia opływowy, stylowy wygląd. Zupełnie nowy, wyjątkowo mocny zestaw oświetlenia SuperNova M99 jest wbudowany w rower i ładuje się z akumulatora, dzięki czemu zapewnia świetną widoczność w dzień i w nocy. Zjawiskowy wygląd roweru dopełnia elegancki ekran sterowania Bosch Purion.

Super Commuter+ zapewnia osiągi na poziomie wcześniej niespotykanym w gamie rowerów Treka ze wspomaganiem pedałowania. Dzięki temu, że niektóre modele zapewniają wsparcie silnika do prędkość 45 km/h, rowerzyści korzystający z tego roweru mogą wygodnie pokonywać duże odległości, co czyni zamianę samochodu na rower realną możliwością dla większej liczby klientów.

Każdy element Super Commuter+ stworzono z myślą o stawieniu czoła najtrudniejszemu terenowi podczas codziennej jazdy. Szerokie, grube opony 27,5+ x 2,4˝ Schwalbe Super Moto-X dzielnie walczą z dziurami i różnymi przeszkodami na drodze, a mocowane bezpośrednio hydrauliczne hamulce tarczowe 180 mm oraz widelec z włókna węglowego zapewniają pewne hamowanie niezależnie od warunków. Modele 9 i 9S wyposażone są w piastę z przełożeniami wewnętrznymi NuVinci N380, a Super Commuter+ 8 i 8S w 11-biegowy napęd Shimano.

Super Commuter+ to prawdziwa rewolucja. Jesteśmy naprawdę podekscytowani jego potencjałem dla otwarcia nowego rynku klientów szukających eleganckiego, sprawnego i w pełni wyposażonego roweru elektrycznego, który jest gotowy na długie trasy. Trek zapewni podczas wprowadzenia roweru znaczne wsparcie w postaci skierowanej do klientów komunikacji—w tym poprzez e-mail, serwisy społecznościowe i prezentację w nowym kwartalnym katalogu wiosennym—zachęcamy do skorzystania w pełni z tej okazji dla zaoferowania produktu innego niż wszystkie rowery elektryczne.