Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Światła Bontrager Transmitr – możliwość sterowania z Garmina i Shimano Dura-Ace Di2

07/11/2015

Światła Bontrager Transmitr – możliwość sterowania z Garmina i Shimano Dura-Ace Di2

Światła Bontrager Transmitr – możliwość sterowania z Garmina i Shimano Dura-Ace Di2

Łatwo włączane – Zawsze włączone

Światła Bontrager Transmitr mogą teraz być sterowane za pomocą komputerów Garmin Edge 520, 802, 1000. Kompatybilne urządzenia Garmin Edge włączają i kontrolują światła Bontrager RT, w łatwy sposób przełączając się pomiędzy unikalnymi sekwencjami gwarantując najlepszą widoczność i bycie widocznym zarówno w dzień jak i w nocy. Sterowanie światłami z Garmina może odbywac się za pomocą klamko-manetek Shimano Dura-Ace Di2. Więcej możesz dowiedzieć się z artykułu na bikeradar.com.

Łatwo włączane – Zwiększenie bezpieczeństa podczas jazdy jest teraz tak proste jak włączenie Twojego Garmina na początku przejażdżki. Po krótkim i prostym procesie parowania urządzeń Twój Garmin może zostać skonfigurowany tak, aby włączał światła za każdym razem gdy jednostka komupetra zostanie włączona.

Zawsze włączone – Dzięki automatycznemu włączeniu świateł na początku każdej jazdy przez urządzenie Garmin, masz pewność, że Twoje światła będą zawsze włączone. Dodatkowa funkcja monitorowania stanu baterii sprawi, że zawsze będziesz wiedzieć, kiedy należy naladować Twoje światła.

Kontrola- Komputery Garmin Edge 520, 820, oraz 1000 mogą również ustawić światła Bontrager RT w optymalną funkcję migotania, nawet w warunkach zmiennego natężenia światła, zarówno w nocy, jak i w dzień. Modele Edge 1000 oraz 820 wykorzystują czujnik natężenia śwatła, dzieki któremu Twoje światła zawsze są ustawione w najbardziej opytmalny w danej chwili tryb.