Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trasa Velo Trek Częstochowa

13/04/2017

Trasa Velo Trek Częstochowa


Kolarstwo wraca na Jurę Krakowsko-Częstochowską!

W sezonie 2017 Jura Krakowsko-Częstochowska, po latach “leżenia odłogiem” znów stanie się areną zmagań kolarzy. Dzięki współpracy Fundacji “Rowerowa Jura”, miasta Częstochowa, producenta rowerów TREK oraz sklepu rowerowego FabrykaRowerow.com ta malownicza kraina będzie gościć cztery imprezy dla entuzjastów rowerowego ścigania.

Trzy z nich organizowane ramach Rowerowego Pucharu MTB Prezydenta Miasta Częstochowy (20 maja, 1 lipca i 3 września) to gratka dla entuzjastów jazdy w terenie. I to w jakim terenie! Jura jako jeden z najbardziej zróżnicowanych rejonów naszego kraju to gratka nie tylko dla oka i destynacja wielu rowerowych wypraw. Tereny przez które będą biegły trasy wyścigów, to legendarne w świecie MTB miejscówki – jak choćby okolice Zamku Olsztyn, które gościły zawody z cyklu Pucharu Polski. Będzie więc nie tylko pięknie, ale i wymagająco!
Oczywiście trasy przygotowanych dystansów będą dostosowane do różnych poziomów kolarskiego wyszkolenia, więc każdy od ambitnego ścigana po rodziców z dziećmi znajdzie dla siebie miejsce.

Nie lada gratka czeka też na miłośników ścigania po asfalcie. 2 lipca, dzień po drugich zawodach cyklu Pucharu MTB, wystartuje wyścig szosowy VELO TREK Częstochowa. To również znakomita pożywka dla ducha i ciała – oprócz cieszących oko widoków na zawodników czeka wymagająca trasa: na najdłuższym dystansie ok. 100 km do pokonania będzie ok. 1000m w pionie!

Ale same wyścigi to nie wszystko. 1 i 2 lipca w miasteczku zawodów TREK zorganizuje swój Demo Day, podczas którego będzie okazja przetestowania rowerów tego amerykańskiego producenta. A będzie z czego wybierać – gotowych do jazdy będzie prawie 100 rowerów górskich i szosowych!

Zapraszamy wszystkich do udziału w zawodach i testowania rowerów TREK! Śledźcie strony wydarzeń na facebook’u aby być na bieżąco!

VELO TREK Częstochowa: https://www.facebook.com/events/591734804369751/

TREK Demo Day: https://www.facebook.com/events/101549053716118/

Puchar MTB: https://www.facebook.com/events/268138506946801/

Miejsce startów oraz TREK Demo Day: Częstochowa, polana przy ul. Mstowskiej za Stadniną Koni TKKF Pegaz pod Przeprośną Górką.

Zapraszamy:
https://veloczestochowa.pl/