Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Crockett już w fabrykarowerów.com

25/04/2017

Trek Crockett już w fabrykarowerów.com

Premiera Nowego Trek Crockett odbyła się niedawno, a fabrykarowerow.com ma już go u siebie.
Zapraszamy do obejrzenia Live.

Nowy TREK CROCKETT

Wszechstronność i zabawa
W samą porę na wiosenną pogodę, prezentujemy nowe modele Crockett, dzięki którym klienci będą wręcz odliczali dni do początku sezonu przełajowego. W nowym Crockett wprowadziliśmy kluczowe zmiany, dzięki którym nasza ulubiona platforma przełajowa jest najsprawniejszą i najbardziej ekscytującą wersją w historii.

Nowe modele Crockett

Dzięki nowym funkcjom ten mistrz przełaju staje się jeszcze bardziej rozrywkowy i wszechstronny

W samą porę na wiosenną pogodę, prezentujemy nowe modele Crockett, dzięki którym klienci będą wręcz odliczali dni do początku sezonu przełajowego. W nowym Crockett wprowadziliśmy kluczowe zmiany, dzięki którym nasza ulubiona platforma przełajowa jest najsprawniejszą i najbardziej ekscytującą wersją w historii.

Więcej informacji o nowych modelach znajdziesz poniżej! I pamiętaj: w przypadku przełaju warto się pospieszyć, tak z rozpoczęciem treningów, jak i z zaopatrzeniem sklepu. Zamów już dziś, aby klienci mogli w pełni skorzystać z sezonu!

Więcej zabawy, większa wszechstronność

Nowy Crockett zapewnia więcej zabawy, przygód i wszechstronności w rowerze, który sprawdził się na trasach wyścigowych, ale ma potencjał, by osiągnąć jeszcze więcej. Nowy Crockett zadebiutował ze Svenen Nysem, który pokazał jego sprawność w konfiguracji jednobiegowej podczas Mistrzostw Świata Singlespeed CX.

Crockett dalej wykorzystuje niesamowitą wyścigową geometrię Pro CX, dzięki której nosi miano zwycięzcy Mistrzostw Świata, ale zastosowanie technologii niewidocznych spawów Invisible Weld w wytrzymałej ramie z Alpha Aluminium Serii 300 pozwoliło odchudzić nową wersję o 150 g. Z przodu, widelec z włókna węglowego z IsoSpeed z dostosowanym do roweru odchyleniem i kształtem zwiększają elastyczność bez zmniejszenia sztywności poprzecznej. Masz więcej komfortu i pełną kontrolę.

Wszechstronność Crocketta pozwala teraz na ściganie się jednego dnia, a następnego eksplorowanie szutrowych dróg lub jazdę po szlakach. Haki widelca Stranglehold umożliwiają regulację geometrii, a dzięki potężnemu prześwitowi przy oponach możesz pędzić po błocie bez zmartwień, jak również zmienić opony na 40c, idealny rozmiar na jazdę po szutrze. Haki Stranglehold umożliwiają również zmianę roweru na singlespeed jak Svena na Mistrzostwach SSCXWC. Prowadzenie kabli i linek Control Freak zapewnia wyjątkowo uporządkowany i schludny wygląd, a z napędem 1x oraz prowadnicą łańcucha 3S pojedziesz niezależnie od sytuacji. Jak w modelu Boone, rura górna uformowana została z myślą o zarzuceniu na ramię. Hamulce tarczowe flat mount zapewniają niezrównane hamowanie, a oś przelotowa 12 mm z przodu gwarantuje precyzyjne prowadzenie na najbardziej wymagających trasach.

Modele Crockett są gotowe na pierwsze zamówienia. Premiera konsumencka odbędzie się 30 marca.

Dostępne są następujące modele Crockett:

Crockett 7 Disc – Niebieski Waterloo/Czarny Trek/Czerwony Viper
Crockett 5 Disc – Czarny Trek/Zielony Sprintmint/Czerwony Viper
Crockett Disc FS – Czarny Trek/Biały Trek/Błkitny California Sky/Czerwony Viper/Blonde
Crockett Disc FS – Matowy złoty Old Style Gold/Czarny Trek/Biały Trek

Podsumowanie: Co jest nowe w Crockett?

Nowa, lżejsza rama z technologią niewidzialnych spawów Invisible Weld
Haki widelca Stranglehold
Prowadzenie kabli Control Freak
Napęd SRAM 1x
Osie przelotowe 12 mm z przodu i z tyłu
Hamulce tarczowe flat mount
Nowe kolory i wzory graficzne
Dodatkowy rozmiar 47 cm