Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Trek Project One

06/04/2017

Trek Project One


Przedstawiamy wzór malowania programu Project One: John Degenkolb Café Racer

Niepowtarzalny wzór malowania wprowadza Domane Race Shop Limited Disc do programu Project One

John Degenkolb jest dobrze znany ze swojej waleczności podczas wiosennych klasyków, ale niewielu wie, że poza rowerami jego pasję stanowią motocykle. Aby uczcić zamiłowanie Johna do wszystkiego co ma dwa kółka, w ramach programu Project One prezentujemy zupełnie nowy wzór malowania John Degenkolb Café Racer.

Ten jedyny w swoim rodzaju wzór malowania czerpie prosto z osobistego motocyklu typu Café Racer należącego do Degenkolba. Podstawa z ręcznie zdzieranego ciekłego metalu uzupełniona jest kolorytem ciemnego dymu i rasowymi wyścigowymi pasami. Kontrastu dodają elementy połyskliwego czerwonego dymu, a szczęśliwe symbole Johna i zdejmowane logotypy zespołu wieńczą projekt.

Ten unikalny wzór jest już dostępny dla czterech różnych modeli Domane. Będziesz zadowolony z informacji, że oprócz Domane SLR i Domane SLR Disc, Domane SLR Race Shop Limited i Domane SLR Race Shop Limited Disc są również dostępne w ramach programu Project One. Te modele RSL wyposażone są w geometrię Pro Endurance – nieco bardziej wyścigową i bardziej aerodynamiczną, dopasowaną do zawodników zespołu Trek-Segafredo, w tym Dege. Domane SLR Race Shop Limited Disc jest zupełnie nowy w programie Project One. Zobaczaczycie Johna na jego specjalnej maszynie podczas wiosennych klasyków, więc upewnij się, że jesteś gotów opowiedzieć o tym rowerze!

Od dziś możesz jeździć jak Degenkolb, na pokładzie tego inspirującego roweru, lub dostosować swój własny model Race Shop Limited Domane w ramach programu Project One.

Macie pytania piszcie lub dzwońcie zapraszamy:
info@fabrykarowerow.com / 536 40 64 62