Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

TREK Verve+

07/12/2017

TREK Verve+

Verve+ bazuje na popularnym modelu hybrydowym Verve firmy Trek i rowerze elektrycznym Lift+, aby zapewnić zabawę i luźną jazdę większej liczbie osób. Verve+ zapewnia wyprostowaną pozycję, płynną i wydajną technologię wspomagania pedałowania Bosch Active Line oraz opatentowane zintegrowane oświetlenie, a to wszystko w naszym najbardziej opłacalnym rowerze elektrycznym.

Bosch Active Line
Zupełnie nowy układ Bosch Active Line ustanawia nowy standard dla rowerów elektrycznych – jest cichy, mocny, niezawodny i doskonały do jazdy po mieście. Silnik o mocy 250 W i momencie 40 Nm zapewnia dodatek do 32 km/godz. (w przypadku rynków północnoamerykańskich) lub 25 km/godz. (na wszystkich pozostałych rynkach), a akumulator PowerPack 400 Wh wystarczy na 160 kilometrów / 100 mil, podczas gdy nowa jednostka napędu pośredniego zapewnia równomierne rozłożenie masy dla wyważonej jazdy i stabilności nawet na zjazdach. Dodatkowo za pomocą sterownika Purion można łatwo przełączać tryby. Akumulator ładowany w ciągu 4-6 godzin od całkowitego rozładowania można podłączyć bez demontażu z roweru. Można go też zdemontować i podłączyć.

Komfort i pewność
Ergonomiczne chwyty Bontrager Satellite Elite, regulowany mostek zgodny z systemem Blendr i amortyzowana sztyca zapewniają wygodną i płynną jazdę, a kolorystycznie dopasowane błotniki, hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano i opony Bontrager 700x45c Hard Case Ultimate zapewniają funkcjonalność w każdych warunkach pogodowych, niezawodną siłę hamowania i świetną przyczepność.

Technologia
Verve+ jest również zbudowany na ramie Alpha Gold Aluminum z wewnętrznym prowadzeniem linek i tylnymi mocowaniami bagażnika, 9-rzędowym napędem Shimano 11-36t, zapewniającym duży zakres przełożeń w każdym terenie, i tylną podpórkę. System zintegrowanego oświetlenia Lync Treka włącza się automatycznie po włączeniu roweru. Model posiada reflektor przedni o jasności 500 Lumenów i lampkę tylną Flare City, zapewniającą bycie widocznym w ciągu dnia i pełną widoczność w nocy.
Verve+ to wszechstronny i komfortowy rower, idealny dla pragnących zarówno jeździć po mieście, jak i odbywać długie i okraszone podjazdami dojazdy do pracy.

Aktualności
Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Fuel EX 7

Trek Fuel EX 7

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 8

Trek X-Caliber 8

Czytaj więcej

Trek Powerfly 4

Trek Powerfly 4

Czytaj więcej

Trek Marlin 5

Trek Marlin 5

Czytaj więcej

Trek X-Caliber 7

Trek X-Caliber 7

Czytaj więcej