Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Wkładki do butów Bontrager

28/02/2017

Wkładki do butów Bontrager

Większy komfort. Lepsze rezultaty.

Do czego przydają się wkładki w butach rowerowych?

Buty rowerowe powinny być dopasowane do stopy z wykorzystaniem sztywnej platformy, aby zwiększać efektywność pedałowania. Jednak bez odpowiedniego podparcia, naciskanie na pedały może mieć niekorzystny wpływ na stopy, nierzadko powodując ból, ucisk i dyskomfort.

https://www.trekbikes.com/…/bontr…/inform_biodynamic_insoles/

Standardowa wkładka

Standardowe wkładki nie zapewniają odpowiedniego podparcia łukowego. W rezultacie, siły towarzyszące pedałowaniu skupiają się na dużym palcu i kościach śródstopia, co prowadzi do dyskomfortu i bólu.

Wkładka inForm BioDynamic

Wkładki inForm BioDynamic zostały stworzone do zapewniania pełnego podparcia stopy, rozpraszając siły pedałowania równomiernie na główki kości śródstopia tak, aby poprawić wygodę i efektywność pedałowania.

Bontrager i Superfeet

Wkładki Bontrager inForm BioDynamic opracowano przy bliskiej współpracy z Superfeet, światowym liderem w zakresie projektowania, opracowywania i technologii wkładek. Dzięki połączeniu dogłębnej wiedzy na temat wyjątkowych wymagań rowerzystów, co do dopasowania, wygody i osiągów, posiadanej przez Bontrager i ponad 30 lat doświadczenia Superfeet w produkcji wkładek, na rynek trafią najwyższej jakości, oferujące wyjątkowe właściwości wkładki specjalnie na rower.

3D Arch

Kluczem do zaawansowanego podparcia stopy Bontrager jest nasza opatentowana technologia 3D Arch, starannie opracowana tak, aby zapewnić wsparcie wszystkim trzem łukom stopy. Technologia 3D Arch uwzględnia nie tylko łuk przyśrodkowy i podłużny, ale również łuk poprzeczny i boczny. Dzięki temu zapewnia niespotykany poziom podparcia i pomaga prawidłowo ułożyć i utabilizować stopę, co skutkuje bardziej równomiernym rozkładem nacisku i maksymalnym transferem energii.

1 Łuk poprzeczny
2 Łuk boczny
3 Łuk przyśrodkowy

Który łuk jest dla mnie najlepszy?

Celem wkładki jest odpowiednie podpieranie naturalnego kształtu łuku rowerzysty. Przesadne opadanie łuku powszechnie objawia się w postaci bólu po wewnętrznej stronie stopy i kolana. Wybór właściwej wysokości łuku zapewnia prawidłowe podparcie unikalnej anatomii stopy i łagodzenie bólu, tak powszechnie spotykanego podczas jazdy. Bontrager stworzył trzy wysokości łuków, odpowiadające najbardziej popularnym profilom stóp dla niskich, średnich i wysokich łuków.

„Wkładki Bontrager nie tylko natychmiastowo zapewniają więcej wygody, ale również pomagają na dłuższą metę. Najlepsze buty świata właśnie stały się jeszcze lepsze.” -Quinten Hermans, zespół kolarski Telenet-Fidea

Masz 30 dni na wypróbowanie i pokochanie tego rozwiązania. Jeśli produkt nie spełnia oczekiwań, można go zwrócić

Więcej pytań napisz lub zadzwoń do nas
info@fabrykarowerow.com / 536 40 64 62