Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Dziś zapraszamy na wspólną przejażdżkę z TREK rowery.

30/04/2016

Dziś zapraszamy na wspólną przejażdżkę z TREK rowery.

Dziś zapraszamy na wspólną przejażdżkę.

Tym razem z Trek Fuel EX w parze z Trek Cali S.

Fuel EX

Rozpal ogień

Ukochany rower górski całego świata wciąż staje się lepszy. Fuel EX w dalszym ciągu ustawia poprzeczkę w zakresie wszechstronności roweru na szlak, oferując technologię rodem z zawodów do wykorzystania podczas całodniowych przygód.

Chcesz solidnego, wydajnego roweru terenowego na dłuższe trasy i szybkiego cross country? Ciesz się jednym i drugim z Fuel EX. Pokochasz ten rower, niezależnie od tego, czy to Twój milionowy kilometr na szlaku, czy też pierwszy.
Podwójna sztywność: Boost148/110

Większe rozstawy piast — 148 mm z tyłu i 110 mm z przodu na 29erach — sprawiają, że koła są mocniejsze, sztywniejsze i umożliwiają założenie szerszych opon, zastosowanie krótszych widełek i dają większy wybór zębatek.
Płynne, kontrolowane hamowanie

Opracowany przez nas system ABP (Active Braking Pivot) zapobiega usztywnianiu zawieszenia podczas hamowania, zapewniając pewną i stabilną kontrolę.
Zawieszenie Treka

Zaawansowane technologie, takie jak ABP (Active Braking Pivot), Full Floater i RE:aktiv, czynią z rowerów Treka najlepiej jeżdżące rowery z pełnym zawieszeniem.
Krótkie, dynamiczne widełki

Boost148 pozwala na skrócenie dolnej rury widełek tylnych na 29erach z 452 mm to 437 mm, co zapewnia bardziej ekscytującą, żywszą jazdę.

Cali S

Brudna zabawa, to dobra zabawa

Cali to rozrywkowy i wszechstronny rower górski dla kobiet. Jest sprawny, pewny i dostępny w szerokim zakresie wersji, by dopasować się do twojego stylu jazdy po szlakach.

Wyścig, rekreacja, atak—jakkolwiek podejdziesz do szlaku, pewna jazda i wspaniałe dopasowanie Cali zapewnią ci kontrolę, dzięki czemu możesz się zrelaksować i w pełni cieszyć się z jazdy.
Najlepiej dopasowany rower górski dla kobiet

Wyjątkowa konstrukcja WSD (Women’s Specific Design, czyli opracowana specjalnie dla kobiet) zapewnia najlepszą w tej klasie odległość górnej rury od podłoża dającą większą pewność siebie, a siodełko, chwyty i inne punkty styku dobrane są rozmiarem do ciebie.
Smart Wheel Size

Jeden rozmiar koła nie każdemu pasuje. Montujemy właściwe koła na każdej ramie: 27,5-calowe na ramach 13,5 i 15,5 cala, 29-calowe na 17 i 18,5 cala. Wszyscy wygrywają.
Komfort i kontrola

Jazda staje się pewna i bezpieczna dzięki amortyzowanemu widelcowi WSD Rider Right dostosowanemu do potrzeb kobiet.
Dożywotnia ograniczona gwarancja

Budujemy rowery tak, by trwały jak najdłużej i dajemy na nie naszą dożywotnią ograniczoną gwarancję.