Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Assos Mille GT Summer Bib Shorts GTO

19/07/2021

Assos Mille GT Summer Bib Shorts GTO

To niezwykły post, tak jak te spodenki ! 😮

Jedni powiedzą że zwariowaliśmy ! 1300 zł za spodenki 🤭🤣!?

Ale to nadzwyczajny produkt, niżej opis, my od siebie dodamy że mają jedną wadę ! Assos uzależnia 😳.

Spodenki kolarskie Assos Mille GT Summer Bib Shorts GTO. Przeznaczone na najdłuższe dystanse, idealne wyposażenie wszystkich ultramaratończyków, dla tych którzy mają rożnego rodzaju problemy z siedzeniem na rowerze. Wkładka najgrubsza w dotychczasowej historii spodenek Assos. Aż 21mm świetnie wentylowanej pianki zapewni ultra komfort na trasach mierzonych w setkach kilometrów. Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych oraz dwóch długościach nogawki (różnica 3cm).Tu opcja z szelkami wykończonymi białą nitką i czarno-białym logotypem oraz nogawką o standardowej długości.

Assos Mille GTO to:

– gładka, przyjemna dla ciała konstrukcja ze szwami wyprowadzonymi na zewnątrz oraz przekonstruowaną wkładką dla zmniejszenia ucisku na ciało i genitalia, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego stopnia kompresji mięśni.

Materiały:

Bazą spodenek jest materiał OSSIDIA, będący idealnym balansem między delikatną kompresją, a wyjątkowym komfortem. Tkana, delikatna struktura zapewnia wysoką oddychalność, przy jednoczesnej wytrzymałości i odporności na działanie czynników zewnętrznych.

Przedni panel na wysokości krocza wykonany jest z całkiem nowego materiału LOSANGA, zmniejszającego ucisk w najbardziej wrażliwych strefach ciała kolarza.

Całość konstrukcji spodenek Mille GTO oparta jest na rozwiązaniach BUTTERFLY oraz rollBar, stabilizujących całość konstrukcji i utrzymujących spodenki na właściwym miejscu podczas jazdy.

Każdy panel nogawki to osobna konstrukcja louvreTec dla jeszcze dokładniejszego opinania każdej z nóg i tym samym skuteczniejszego wspierania mięśni podczas wytężonej, wielogodzinnej pracy.

Spodenki oferowane są w dwóch długościach nogawki – standard oraz przedłużonej o 3 cm.

Technologie:

zeroWaist: delikatnie wykończona górna krawędź spodenek eliminuje ucisk w pasie i zapewnia komfort długiego, jednorazowego użytkowania.

superFlat X-FRAME: innowacyjny sposób łączenia szelek – ich tylna, znajdująca się na plecach cześć wykonana jest z jednego kawałka materiału, który połączony jest na płasko z przednią część szelek. Taki podział zapewnia stabilizację konstrukcji i eliminuje zbędną w tylnej części elastyczność spodenek. Zapewnia to utrzymywanie wkładki w stałym, najlepszym położeniu względem ciała Kolarza.

skinGrip finish: delikatny, pozbawiony samodzielnego ściągacza sposób zakończenia nogawek. Końcowy odcinek materiału podklejony jest od wewnątrz silikonowymi “insertami”, co utrzymuje spodenki na właściwym miejscu nawet podczas intensywniejszej jazdy, eliminując jednocześnie zbędne przeszycia.

WKŁADKA: Mille GTO c2:

Serce nowego, topowego modelu spodenek. Flagowa technologia goldenGate, bezszwowa konstrukcja, przedni panel to nowe rozwiązanie sunDeck superlight – następca słynnego kukuPenthouse – zapewnia niesamowity komfort męskim genitaliom podczas wielogodzinnego przebywania w siodle. Wkładkę tworzą 3 warstwy w systemie twin21.

mikroShock: 11mm sprężystej pianki o dużej gęstości jako solidna baza.

filterFoam: 10mm pianki o mniejszej gęstości pomiędzy microShock a 3D-waffle – odpowiada za tłumienie drobnych drgań, zapewniając jednocześnie wysoki poziom wentylacji.

3D waffle: przyjemna w dotyku, najbliższa skórze warstwa wkładki, odpowiadająca za ogólny komfort użytkowania.

Pytania na temat prezentowanych rowerów i akcesoriów prosimy kierować do nas mailowo info@fabrykarowerow.com lub telefonicznie (+48) 536406462 w godzinach naszej pracy, na wszystkie maile odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

_____________________

Godziny pracy:

pn.-pt. 09:00-19:00

sobota 10:00-15:00