Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Chcesz jeździć za darmo przez 3 miesiące?

15/06/2023

Chcesz jeździć za darmo przez 3 miesiące?

Skorzystaj z wakacyjnej promocji w Fabryce Rowerów. Wybierz rower, sprzęt, akcesoria lub ubrania i jeździj przez “całe wakacje za darmo” 🤑

Raty z odroczonym terminem płatności do 3 miesięcy. Możesz wybrać 10, 20 lub 30 rat i pierwszą z nich zapłacić za 1, 2 lub 3 miesiące. Minimalna suma zakupu objęta promocją dla jednej osoby wynosi 100 zł, maksymalna 40 000 zł. W wypadku zamówienia produktów powyżej maksymalnej kwoty objętej promocją, różnicę należy dopłacić w kasie sklepu. Ostateczna decyzja o udzieleniu kredytu zależy od zdolności kredytowej kupującego i należy do banku udzielającego pożyczki.

Przykładowe produkty wraz z ceną na dzień 30.06.2023 oraz estymacją wysokości raty dla podanej ceny i 30 rat:

Promocja obowiązuje do końca lipca 2023 roku i obejmuje wszystkie produkty dostępne w sklepie Fabryka Rowerów Wojciech Kluk w regularnych cenach. Ostateczna decyzja o przyznaniu promocji na konkretne produkty należy do sprzedającego.

*Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Przedstawione wyliczenia mają charakter orientacyjny, a ostateczna decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu zostanie podjęta po ocenie zdolności kredytowej. W wypadku zmiany ceny roweru, przewidywaną wysokość raty można obliczyć korzystając z kalkulatora na naszej stronie internetowej. Oferta raty 0% obowiązuje tylko dla produktów nie objętych rabatem. Chcesz skorzystać z tej opcji dla produktu w przecenie? Zadzwoń do nas albo napisz, przygotujemy dla Ciebie ofertę.