Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

CZAPKA ASSOS ZIMOWA

20/11/2020

CZAPKA ASSOS ZIMOWA

Trzymaj głowę w cieple podczas najmroźniejszych zimowych przejażdżek dzięki tej czapce zimowej, której kombinacja materiałów zorientowana na osiągi jest gotowa walczyć z chłodem

Opis:

Jeśli chodzi o ubieranie się na najzimniejsze przejażdżki, wiemy, że różnica tkwi w szczegółach. Dlatego przeprojektowaliśmy naszą czapkę zimową, aby stworzyć element, który niewątpliwie ogrzeje Twoją głowę w najbardziej chłodne dni. W rdzeniu tego kawałka zastosowaliśmy specjalny splot syntetycznej i naturalnej przędzy, aby zapewnić mu wspaniały komfort i wydajność. Znana nam jako LanaProppy, naturalna przędza w splocie chroni ten element przed wiatrem, a syntetyczne włókna polipropylenowe zapewniają temu kawałkowi poważne właściwości odprowadzające pot.

Aby zapewnić dodatkową ochronę, w kluczowych obszarach strategicznie połączyliśmy dwuwarstwowy materiał, aby zapewnić optymalną ochronę bez zbędnej masy. Nowy krój oznacza, że ​​ten element jest gotowy do umieszczenia pod każdym kaskiem. Na uszach iz tyłu czapki zastosowaliśmy również nasz zimowy materiał tekstylny zwany RX medium, dzięki czemu nadaje się na każdą zimową przejażdżkę.

Jak używać:

Noszona pod kaskiem w chłodne dni, przerobiona czapka zimowa ASSOS ma minimalne szwy, co zapewnia najwyższy komfort i izolację. Noś na wczesne starty, długie przejażdżki w bardzo mroźnych warunkach lub schowany w tylnej kieszeni na regenerację w interwałach lub zimowe zjazdy.

Technologia:

LanaProppy : Tkanina główna, mieszanka merynosów i polipropylenu o właściwościach odprowadzania wilgoci. Oprócz tego, że jest niewiarygodnie miękki dla skóry, polipropylen ma doskonały efekt push-pull, a merynos działa jako bariera wiatrowa, gdy jest mokry.

Push-pull : Zaprojektowany, aby reagować na intensywność pocenia się i wynikający z niego efekt chłodzenia, dzięki temu, co nazywamy efektem push-pull, który działa jak osobisty mikroklimat, zasadniczo wypychając wilgoć do następnej lub zewnętrznej warstwy, aby ochłodzić Cię, gdy jest gorąco lub odciągając ją jako izolację, gdy jest zimna.

RX Medium : Panel naszej zastrzeżonej miękkiej skorupy średniego poziomu został umieszczony z tyłu, aby jeszcze bardziej precyzyjnie dostroić wydajność.

Aktualności
Wózek CeramicSpeed

Wózek CeramicSpeed

Czytaj więcej

Trek E-Caliber 96

Trek E-Caliber 96

Czytaj więcej

Trek Powerfly 4 model 2021

Trek Powerfly 4 model 2021

Czytaj więcej

Okazja nowy TREK Emonda SL 4 model 2016 za 99 zł *.

Okazja nowy TREK Emonda SL 4 model 2016 za 99 zł *.

Czytaj więcej

K-Edge

K-Edge

Czytaj więcej

Nowy Trek E-Caliber 9.8

Nowy Trek E-Caliber 9.8

Czytaj więcej