Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Dziś kolejny rower na miasto.

16/04/2016

Dziś kolejny rower na miasto.

Dziś kolejny rower na miasto.

Tym razem Trek Crossrip połaczenie szybkiego roweru szosowego z rowerem miejskim.

CZEGO NIE MOŻE ZROBIĆ TEN ROWER?

Kierownica szosowa CrossRip pozwala na szybką jazdę w ruchu ulicznym, zapewnia pewny chwyt w trudnych warunkach pogodowych i na wyboistych nawierzchniach oraz komfort podczas długich wypraw. Rower miejski? Rower szosowy? Rower na szybki dojazd do kawiarni? Tak.

Rower CrossRip sprawdza się w każdej sytuacji. Przedzieraj się przez ruch miejski z niesamowitą sprawnością lub przyjmij wyciągniętą pozycję i zacznij sprint. Ten rower nadaje się do obu tych zadań.

Nieograniczona wszechstronność
Wszechstronna geometria w połączeniu z kierownicą szosową, dużym zakresem przełożeń i widełkami przystosowanymi do zamocowania bagażnika czyni ten rower odpowiednim do wszelkich zastosowań.

Szybkość i lekkość
Dzięki zastosowaniu technologii ramy Alpha Aluminium konstrukcja CrossRip jest zwinna, szybka i daje pełną przyjemność z jazdy.

Technologia umożliwiająca dłuższą jazdę
Kierownica szosowa IsoZone pochłaniająca wibracje oraz opony Bontrager Hard-Case odporne na przebicie zapewnią niezawodną jazdę przez cały dzień.

Hamulce tarczowe na każdą pogodę
CrossRip jest wyposażony w hamulce tarczowe, zapewniające precyzyjne i mocne hamowanie oraz dobrą kontrolę w każdych warunkach pogodowych.