Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Elektryczne rowery górskie Powerfly

06/01/2021

Elektryczne rowery górskie Powerfly

Jesteśmy flagowym sklepem Trek w Polsce, posiadamy na stanie ponad 100 rowerów elektrycznych, posiadamy wiedzę, doświadczenie i pasję.
A co najważniejsze jesteśmy przekonani do produktów które Was sprzedajemy.
Posiadamy dogodne warunki finansowania, autoryzowany serwis i studio bikefittingu – zapraszamy Was !

Tyle przygód, tak mało przeszkód

Powerfly to elektryczny rower górski dodający moc radości do każdej wyprawy. Modele te wykorzystują napędy Bosch Performance Line CX i rozwiązania techniczne pozwalające zmierzyć się z bardziej stromym terenem, pojechać dalej i szybciej po singletracku, a także odkryć więcej świata.

Doświadcz więcej

Wszystko, co już uwielbiasz w kolarstwie górskim — a właściwie jeszcze więcej! Powerfly podwaja Twoją moc, prędkość i zasięg, dzięki czemu masz zawsze czas i siłę na dalszą jazdę.
Jedź dalej

55 kilometrów / 5 godzin
Zasięg w trudnym terenie

113 kilometrów / 5 godzin
Zasięg w łatwym terenie

Dzięki trybom e-MTB i e-MTB Lite możesz włączyć określony poziom wspomagania i o nim zapomnieć. Poczujesz, jak włącza się z ustawioną siłą na luźnym, stromym terenie, a potem jak ogranicza moc, gdy już nie potrzebujesz dodatkowej mocy.

Więcej mocy

Wspomaganie do 25 km/h | 85 Nm momentu obrotowego

Każdy może dodać silnik do roweru na szlaki, ale świetny e-MTB wzmaga wrażenia, które już znasz i kochasz. Każdy tryb e-MTB w Rail przekazuje moc w bardziej naturalny i przewidywalny sposób, na każdym poziomie wspomagania, dzięki czemu zawsze dostajesz idealną porcję mocy. Tryb e-MTB daje nieznacznie więcej mocy; e-MTB Lite odrobinę ją ogranicza i pozwala Ci popracować.
Zintegrowany wymienny akumulator (RIB)
Zintegrowany wymienny akumulator (RIB)
Obejrzyj film
Zobacz demo

Powerfly wzmacnia wrażenia, które już uwielbiasz, a to dzięki płynnemu, naturalnemu i przewidywalnego wspomaganiu w całym zakresie mocy.

Pojemność akumulatora
625 Wh-500 Wh

Czas ładowania
3-5 godzin
Zasilanie firmy Bosch

Najbardziej zaufana marka w świecie technologii

Jeśli posiadasz coś z przyciskiem lub ekranem, prawdopodobnie już polegasz na firmie Bosch. Być może nie wiesz jednak, że ten dostawca technologii odpowiada za działanie Twoich urządzeń od dziesięcioleci. Od 1886 firma wypracowała sobie renomę opartą na precyzji i jakości. Dzisiaj, ich technologie można znaleźć w prawie połowie telefonów na świecie, milionach domów i biur, garażach na całym świecie, a nawet na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Czy czyni to z Bosch dostawcę systemów do rowerów elektrycznych o najbardziej przerośniętych kwalifikacjach? Hmm, tak. Nie nawiązalibyśmy jednak współpracy z inną firmą. Dlaczego? Bo niezawodność to klucz. Na firmie Bosch można polegać. (Wystarczy spytać astronautę)

Globalna sieć serwisowa

Napędy Bosch słyną z niezawodności i wygody. Jazda z nimi jest sprawna i naturalna, dzięki czemu możesz się skupić na radości z jazdy po szlaku. Ponadto, Bosch oferuje niezrównaną obsługę klienta na całym świecie!

Na każdą wyprawę

Niezależnie od tego, czy dojeżdżasz do pracy w trudnym terenie, czy też planujesz wycieczkę z noclegiem, wszystkie modele Powerfly możesz wyposażyć w akcesoria idealnie dobrane do Twojego sposobu jazdy, w tym bagażniki, błotniki, lampki i nóżkę.

Aktualności
Okulary RUDY PROJECT TRALYX

Okulary RUDY PROJECT TRALYX

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Marlin 6

Trek Marlin 6

Czytaj więcej

Trek Marlin 5 damski

Trek Marlin 5 damski

Czytaj więcej

Trek Marlin 5

Trek Marlin 5

Czytaj więcej

Trek Procaliber 9.8 2021

Trek Procaliber 9.8 2021

Czytaj więcej