Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Fabryka Rowerów Wojciech Kluk Laureatem Nagrody „Jura Pride” w Kategorii WORK LIFE BALANCE

14/12/2023

Fabryka Rowerów Wojciech Kluk Laureatem Nagrody „Jura Pride” w Kategorii WORK LIFE BALANCE

Z dumą ogłaszamy, że Fabryka Rowerów Wojciech Kluk została uhonorowana prestiżową nagrodą „Jura Pride” w kategorii WORK LIFE BALANCE. To kolejne w tym roku wyróżnienie dla naszej firmy, które świadczy o naszym zaangażowaniu w tworzenie równowagi między pracą a życiem prywatnym.

JURA PRIDE to wydarzenie, które odbyło się niedawno, zgromadziło licznych gości i było owocem wielu przygotowań. Z piętnastoosobowym jury i tylko pięcioma statuetkami do rozdania, konkurs ten stanowił wyjątkową okazję do docenienia firm działających na rzecz rozwoju i promocji regionu jurajskiego. W tym roku, oprócz nas, nagrody otrzymały również takie instytucje i osobistości jak Rotary Club Częstochowa, Joanna Radosławska Rurarz, Hillwood Polska, czy Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie.

Konkurs „Jura Pride”, organizowany przez Prezydenta Miasta Częstochowy, ma na celu wyróżnianie przedsiębiorstw, organizacji, a także osób, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju i promocji regionu. Kategorie konkursu obejmują Firma, Pracownik, Inwestycja, Work-Life Balance oraz Organizacja/Osobowość.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za to wyróżnienie i za fantastyczną galę. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego wieczoru – małym rodzinom, firmom, uczelniom, korporacjom oraz miejskim spółkom. Każdy z Was jest cennym pracodawcą i ważną częścią naszej wspólnoty.

Fabryka Rowerów Wojciech Kluk dąży do stworzenia środowiska pracy, które wspiera równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, uznając to za klucz do szczęścia i zdrowia naszych pracowników oraz jako istotny element naszej kultury korporacyjnej.