Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Fabryka Rowerów Wojciech Kluk Wyróżniona w Konkursie „Jurajski Produkt Roku 2023"

11/12/2023

Fabryka Rowerów Wojciech Kluk Wyróżniona w Konkursie „Jurajski Produkt Roku 2023″

Z ogromną radością informujemy, że Fabryka Rowerów Wojciech Kluk zdobyła prestiżową statuetkę w konkursie „Jurajski Produkt Roku 2023”. Nasze wyróżnienie zostało przyznane w kategorii “Najwyższa jakość oferowanych produktów i stworzenie miejsca przyjaznego rowerzystom“, co jest dla nas szczególnym zaszczytem i potwierdzeniem naszych wysiłków.

Gala wręczenia nagród odbyła się w Hotelu i Restauracji Strzelnica w Częstochowie i została zorganizowana przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową. Konkurs ten ma na celu promowanie najbardziej innowacyjnych i zaangażowanych przedsiębiorstw w regionie, a otrzymanie takiej nagrody jest dla nas potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku.

Nasze wyróżnienie jest dowodem na to, że ciężka praca, pasja i zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz kreowanie przestrzeni przyjaznej dla rowerzystów są doceniane. Dziękujemy za to wspaniałe uznanie i gratulujemy wszystkim laureatom. To wielka motywacja do dalszego rozwoju i innowacji.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas w Fabryce Rowerów, aby osobiście przekonać się o jakości naszej oferty i przyjaznej atmosferze, którą tworzymy dla miłośników rowerów.