Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Fabrykarowerów.com i Motywacja.com z Fatami Treka na Ukrainę

23/12/2015

Fabrykarowerów.com i Motywacja.com z Fatami Treka na Ukrainę

Fabrykarowerów.com i Motywacja.com z Fatami Treka na Ukrainę

Przeżyliśmy, wkrótce napiszemy więcej…
Fabrykarowerow.com “atakuje Ukrainie”
W dniach 10-14 grudnia b.r. braliśmy udział wraz z motywacja.com na mega testach FAT Bike plus ski
Trek Farley

Super gruby

Farley odmienia kategorię fatbike’ów. Teraz, z opcją lekkiej ramy z włókna węglowego i możliwością zastosowania 5-calowych opon oraz różnych rozmiarów kół, Farley to najszybszy i najbardziej wszechstronny fatbike w historii.

Rowery fatbike udostępniają więcej miejsc i sezonów do jazdy. Od wydm po jazdę w drifcie, wyścigów po rekreację, dzięki Farley dasz sobie radę z czymkolwiek, w dowolnym czasie, z jakiegokolwiek powodu. Przytyj trochę w tym sezonie.
Stopy lekkie i nowa opcja z włókna węglowego

Zaawansowana rama dla fatbike’ów, oparta na wcześniejszych dokonaniach Treka w MTB, jest teraz dostępna w wersji ze stopów lekkich lub z włókna węglowego OCLV Mountain.
Nawet grubsze

Wynoszący 197 mm nowy, większy dystans tylnej osi oznacza, że Farley pozwala założyć opony o szerokości do 5 cali, więc nie ma przygody, na którą nie wyruszysz z tą potrafiącą się dostać wszędzie maszyną.
Kompatybilność ze wszystkimi rodzajami kół

Wszechstronność to klucz. Farley może teraz jeździć na sprawnych terenowo kołach 26 x 5 cali lub na szybkich kołach 27,5 x 4 cali, więc możesz dostosować go do rodzaju przygody.
Bezdętkowa konstrukcja koła Bontrager

Pożegnaj raz na zawsze dodatkowy ciężar dętek i przywitaj niższe ciśnienie oraz lepszą przyczepność. System TLR Bontragera dostępny jest z wybranymi modelami i ułatwia przejście na zapewniający pewne prowadzenie na szlaku system bezdętkowy.