Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

GARMIN Edge® Explore 820

11/05/2017

GARMIN Edge® Explore 820

Jeśli odkrywanie nowych miejsc i przeżywanie ciekawych przygód to coś, czym żyjesz, weź sobie za przewodnika Edge Explore 820. Ten komputer rowerowy z ekranem dotykowym to idealny towarzysz na wycieczki. Zapewnia dokładne wskazówki nawigacyjne GPS i zaawansowane funkcje wspomagające bezpieczeństwo podczas jazdy rowerem, takie jak wykrywanie zdarzeń i zgodność z produktami Varia™. Jeśli jedziesz w grupie, nowa funkcja GroupTrack zapewnia podgląd pozycji znajomych na mapie, nawet gdy się rozdzielicie. Urządzenie ma wiele opcji dostosowywania za pomocą pól danych i widgetów, które można bezpłatnie pobrać ze sklepu Connect IQ™.
1W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem – funkcja GroupTrack może uwzględniać do 50 rowerzystów.
2W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem – Funkcja zaprojektowana z myślą o jeździe po drogach.
3W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem.
Porównaj wszystkie urządzenia
Kup teraz

Edge Explore 820
NAWIGACJA GODNA ZAUFANIA
Edge Explore 820 jest wyposażony w szereg funkcji, mających na celu zwiększenie Twojego bezpieczeństwa na drodze. Urządzenie jest zgodne z szeroką gamą akcesoriów Varia. Radar wsteczny informuje o zbliżających się z tyłu pojazdach, natomiast inteligentne oświetlenie automatycznie dostosowuje jasność do warunków otoczenia. Jeśli jedziesz w grupie, nowa funkcja GroupTrack zapewnia podgląd pozycji znajomych na mapie, nawet gdy się rozdzielicie. Wbudowana funkcja wykrywania zdarzeń automatycznie udostępnia Twoją pozycję innym w razie wystąpienia problemów na drodze.

ZGODNOŚĆ EDGE Z CONNECT IQ™
Teraz dzięki Connect IQ™™ możesz pobrać bezpłatne pola danych do zgodnego urządzenia Edge1 i monitorować dane najistotniejsze dla Ciebie. Na przykład pole danych Specialized Turbo LEVO wyświetla najważniejsze informacje o Twoim ebike’u, łącznie z poziomem wsparcia i baterii. Funkcjami tymi możesz sterować bezpośrednio z ekranu Edge bez odrywania rąk od kierownicy roweru.
Można również pobierać inne, przeznaczone dla rowerzystów aplikacje i pola danych ze sklepu Connect IQ. Na przykład aplikacje Xert od Baron Biosystems mogą wyświetlać najistotniejsze statystyki efektywności treningu, takie jak moc, ilość spalonych tłuszczy i węglowodanów czy czas do wyczerpania, bezpośrednio na ekranie urządzenia Edge. Dostępna jest również funkcja Strava Suffer Score, która na podstawie analizy danych o tętnie podaje posiadaczom konta Strava Premium wynik określający intensywność wykonanej przez nich pracy.