Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Kolejne rowery TREK i kolejne Fittingi w fabrykarowerów.com

11/02/2016

Kolejne rowery TREK i kolejne Fittingi w fabrykarowerów.com

Kolejne rowery TREK i kolejne Fittingi w fabrykarowerów.com

Wczorajszy Trek Superfly 9.8 i fitting

WSZYSTKIE RODZAJE PRĘDKOŚCI

Rower, który zdefiniował kategorię rowerów 29er dalej przewodzi tej paczce. Seria przełajowych rakiet Superfly wykonanych z superlekkiego aluminium i włókien węglowych jest więcej niż szybka. Jest najszybsza.

Jeśli pragniesz wyłącznie szybkiej jazdy, wybierz rower z kołami 29-calowymi, który ma najdłuższą historię na szczycie podium. Superfly to szczytowe osiągnięcie w zakresie prędkości i osiągów w jeździe przełajowej.

Rozwiązania sprzyjające szybkości

Pozbądź się zbędnych gramów i zwiększ prędkość dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak wyważone mocowania hamulców, mocowania Closed Convert i wewnętrzne prowadzenie linek.

Lekkie ramy z włókna węglowego i stopów lekkich

Cała gama wykorzystuje technologie rodem z topowych modeli. Otrzymasz szybki, lekki rower o świetnym prowadzeniu, niezależnie od twojego budżetu.

Wyścigowa geometria

Obie wersje Superfly, z włókna węglowego i stopów, naprawdę dają większą szybkość – z nową geometrią, która obniża punkt ciężkości rowerzysty i skraca widełki dolne.

Smart Wheel Size

Jeden rozmiar koła nie każdemu pasuje. Montujemy właściwe koła na każdej ramie: 27,5-calowe na ramach 15,5 cala, 29er na 17,5 i większych. Wszyscy wygrywają.