Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Kolejny"wieczorny czwartek" i pojedynek: Farley kontra Stache

16/12/2015

Kolejny”wieczorny czwartek” i pojedynek: Farley kontra Stache

Kolejny “wieczorny czwartek” i pojedynek: Farley kontra Stache

FAT bike kontra 29+

FARLEY FAT bike

Super gruby

Farley odmienia kategorię fatbike’ów. Teraz, z opcją lekkiej ramy z włókna węglowego i możliwością zastosowania 5-calowych opon oraz różnych rozmiarów kół, Farley to najszybszy i najbardziej wszechstronny fatbike w historii.

Rowery fatbike udostępniają więcej miejsc i sezonów do jazdy. Od wydm po jazdę w drifcie, wyścigów po rekreację, dzięki Farley dasz sobie radę z czymkolwiek, w dowolnym czasie, z jakiegokolwiek powodu. Przytyj trochę w tym sezonie.
Stopy lekkie i nowa opcja z włókna węglowego

Zaawansowana rama dla fatbike’ów, oparta na wcześniejszych dokonaniach Treka w MTB, jest teraz dostępna w wersji ze stopów lekkich lub z włókna węglowego OCLV Mountain.
Nawet grubsze

Wynoszący 197 mm nowy, większy dystans tylnej osi oznacza, że Farley pozwala założyć opony o szerokości do 5 cali, więc nie ma przygody, na którą nie wyruszysz z tą potrafiącą się dostać wszędzie maszyną.
Kompatybilność ze wszystkimi rodzajami kół

Wszechstronność to klucz. Farley może teraz jeździć na sprawnych terenowo kołach 26 x 5 cali lub na szybkich kołach 27,5 x 4 cali, więc możesz dostosować go do rodzaju przygody.
Bezdętkowa konstrukcja koła Bontrager

Pożegnaj raz na zawsze dodatkowy ciężar dętek i przywitaj niższe ciśnienie oraz lepszą przyczepność. System TLR Bontragera dostępny jest z wybranymi modelami i ułatwia przejście na zapewniający pewne prowadzenie na szlaku system bezdętkowy.

STACHE 29+

Mierz wysoko

Stache to zupełnie nowy poziom osiągów rowerów górskich o kołach 29+. Opony o szerokości 3 cali zapewniają doskonałą przyczepność, podkreślając wszystkie zalety 29-calowych kół, a niezwykle krótkie widełki gwarantują przyjemność i dynamikę jazdy.

Szukasz możliwości prostego hardtailowego roweru terenowego z pełnym zawieszeniem i dodatkowych zalet opon 29+? W takim razie Stache jest stworzony właśnie dla Ciebie.
Przewaga modelu Stache

Zachwycisz się: uniwersalne, odporne na wstrząsy opony 29+ pozwalają wchodzić w zakręty mocniej i szybciej bez zmniejszania prędkości.
Krótkie, dynamiczne widełki

Większość ram 29+ poszerzono tak, aby pasowały do większych opon. Nie Stache. Dzięki podniesionej dolnej rurze widełek tylnych po stronie łańcucha i napędowi 1x tylne koło jest przesunięte do przodu, co zapewnia krótką, 420 mm – 405 mm, dolną rurę widełek tylnych.
Podwójna sztywność: Boost148/110

Większe rozstawy piast — 148 mm z tyłu i 110 mm z przodu na 29erach — sprawiają, że koła są mocniejsze, sztywniejsze i umożliwiają założenie szerszych opon, zastosowanie krótszych widełek i dają większy wybór zębatek.
Ty decydujesz: 29+/27,5+/29″

Haki Stranglehold, inteligentnie zaprojektowane przez firmę Trek, pasują do kilku rozmiarów kół. Możesz wybrać terenowe koła 29+, rekreacyjne koła 27,5+ albo standardowe koła 29-calowe do jazdy XC

Startujemy o 20:00 spod sklepu fabrykarowerow.com
Zapraszamy

Aktualności
Wózek CeramicSpeed

Wózek CeramicSpeed

Czytaj więcej

Trek E-Caliber 96

Trek E-Caliber 96

Czytaj więcej

Trek Powerfly 4 model 2021

Trek Powerfly 4 model 2021

Czytaj więcej

Okazja nowy TREK Emonda SL 4 model 2016 za 99 zł *.

Okazja nowy TREK Emonda SL 4 model 2016 za 99 zł *.

Czytaj więcej

K-Edge

K-Edge

Czytaj więcej

Nowy Trek E-Caliber 9.8

Nowy Trek E-Caliber 9.8

Czytaj więcej