Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Koszulka z Krótkim Rękawem ASSOS EQUIPE RS Aero SS Jersey

14/03/2021

Koszulka z Krótkim Rękawem ASSOS EQUIPE RS Aero SS Jersey

Szybkość staje się szybsza dzięki ewolucji naszej koszulki Equipe SS Jersey. Precyzyjne wzornictwo i ostre szczegóły wykończenia zapewniają następną generację prędkości ASSOS i komfort wyścigowy.

OPIS

Ulepszenie naszej czcigodnej koszulki Equipe RS nie było łatwym zadaniem, do którego podeszliśmy, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły – te, które sumują się, gdy liczy się każda sekunda. Powstała koszulka Aero SS właśnie to robi, łącząc mikro-regulowany wzór i ostre wykończenia, które zapoczątkowały kolejną fazę aerodynamiki ASSOS, którą nazywamy aeroFit.

Na początek zastosowaliśmy naszą sprawdzoną okrągłą dzianinę miniCheck Tex, wysoce elastyczną dzianinę 3D, która została specjalnie opracowana z myślą o oddychalności i odprowadzaniu wilgoci. Z tyłu umieściliśmy naszą tkaninę Stabilizer, która zabezpiecza koszulkę dzięki ograniczonej rozciągliwości w pionie. Agresywna pozycja, która skupia się na prędkości, wpłynęła również na nasz wybór materiału na nowe surowe + klejone rękawy, karczek i kieszenie, które musiały być tak gładkie i elastyczne, jak to tylko możliwe. Nasza cienka dzianina osnowowa Push Pull była tylko biletem, zapewniającym wysoką ochronę przed promieniowaniem UV (UPF 50+) wraz z szybkoschnącymi właściwościami podwójnej rozciągliwości.

Oprócz bardziej precyzyjnego wzoru aeroFit, dodatkowe, ukierunkowane na cel detale również przyczyniają się do zwiększenia prędkości i komfortu. Rozpoczyna się z przodu ultralekkim, klejonym zamkiem błyskawicznym typu camlock, taśmą w talii i połączeniem surowych + klejonych rękawów, które zapewniają wygodę i trzymanie. Z tyłu zastosowaliśmy nasze sprawdzone, potrójne kieszenie rampowe, aby zablokować ładunek, a także lżejszą gumkę na dole, aby jeszcze bardziej obniżyć wagę.