Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Koszulka z Krótkim Rękawem ASSOS EQUIPE RS Aero SS Jersey

08/03/2021

Koszulka z Krótkim Rękawem ASSOS EQUIPE RS Aero SS Jersey

Szybkość staje się szybsza dzięki ewolucji naszej koszulki Equipe SS Jersey. Precyzyjne wzornictwo i ostre detale wykończeniowe zapewniają następną generację prędkości ASSOS i komfortu wyścigowego.
OPIS

Ulepszenie naszej czcigodnej koszulki Equipe RS nie było łatwym zadaniem, do którego podeszliśmy, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły – te, które sumują się, gdy liczy się każda sekunda. Powstała koszulka Aero SS właśnie to robi, łącząc mikro-regulowany wzór i ostre wykończenia, które zapoczątkowały kolejną fazę aerodynamiki ASSOS, którą nazywamy aeroFit.

Na początek zastosowaliśmy naszą sprawdzoną okrągłą dzianinę miniCheck Tex, wysoce elastyczną dzianinę 3D, która została specjalnie opracowana z myślą o oddychalności i odprowadzaniu wilgoci. Z tyłu zastosowaliśmy naszą tkaninę Stabilizer, która zabezpiecza koszulkę dzięki ograniczonej kompozycji rozciągliwości w pionie. Agresywna pozycja, która skupia się na prędkości jeźdźców, wpłynęła również na nasz wybór materiału na nowe surowe + klejone rękawy, karczek i kieszenie, które musiały być tak gładkie i elastyczne, jak to tylko możliwe. Nasza cienka dzianina osnowowa Push Pull była tylko biletem, zapewniającym wysoką ochronę przed promieniowaniem UV (UPF 50+) wraz z szybkoschnącymi właściwościami podwójnej rozciągliwości.

Oprócz bardziej precyzyjnego wzoru aeroFit, dodatkowe, ukierunkowane na cel detale również przyczyniają się do zwiększenia prędkości i komfortu. Rozpoczyna się z przodu ultralekkim, klejonym zamkiem błyskawicznym typu camlock, taśmą w talii i połączeniem surowych + klejonych rękawów, które zapewniają wygodę i trzymanie. Z tyłu zastosowaliśmy nasze sprawdzone, potrójne kieszenie rampowe, aby zablokować ładunek, a także lżejszą gumkę na dole, aby jeszcze bardziej obniżyć wagę.

Aktualności
Diamant Achat

Diamant Achat

Czytaj więcej

Trek Rail 98 XT 2021

Trek Rail 98 XT 2021

Czytaj więcej

Trek Rail 99 2021

Trek Rail 99 2021

Czytaj więcej

Rower Diamant 018

Rower Diamant 018

Czytaj więcej

Trek Rail 98

Trek Rail 98

Czytaj więcej

Trek Rail 9.7 2021

Trek Rail 9.7 2021

Czytaj więcej