Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

KURTKA JESIENNO ZIMOWA ASSOS EQUIPE RS Spring

17/11/2020

KURTKA JESIENNO ZIMOWA ASSOS EQUIPE RS Spring


KURTKA JESIENNO ZIMOWA ASSOS EQUIPE RS Spring

Na chłodniejsze wyścigi jesienią i wiosną, kiedy termiczna koszulka SS, ocieplacze na ramiona i kamizelka go nie przecinają, opracowaliśmy cieplejszą opcję: zupełnie nową kurtkę EQUIPE RS Spring Fall. I chociaż wygląda podobnie do naszej wiosennej jesiennej koszulki Aero SS, jest to zupełnie inne zwierzę.

Dzięki naszej dwuwarstwowej konstrukcji twinDeck – wykonanej przy użyciu naszej zewnętrznej części Push Pull i bardziej izolującego Rhombus od wewnątrz, kurtka blokuje zimno i tworzy kieszonkę izolującego powietrza między warstwami, jednocześnie zachowując wyjątkową oddychalność. Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, są dwa „zawory” z przodu ramion. Ta ekskluzywna funkcja ASSOS działa jak zestaw otworów wentylacyjnych, które zasysają powietrze z zewnątrz i wtłaczają je między dwie warstwy materiału koszulki. Powodem tego jest to, że kiedy jedziemy na granicy, zachowując schowany profil, ale nadal potrzebujemy odrobiny wentylacji chłodzącej ciało, rozpinanie nie zawsze jest najlepszą opcją. Ten projekt rozwiązuje problem przegrzania, co skutkuje regulacją temperatury wewnętrznej ciała, bez poświęcania aerodynamiki.

Rękawy są wykonane z naszej tkaniny SONIC, wysoce elastycznego prążkowanego materiału, który dopasowuje się do ramion i zapewnia lekką izolację dzięki szczotkowanej konstrukcji. Mankiety zostały wykończone surowym krojem, który płynnie łączy się z rękawiczkami i zachowuje elegancki, aerodynamiczny profil. Nasze kodowane kolorami potrójne kieszenie rampowe, metalowy zamek błyskawiczny typu camlock i ultralekki ściągacz z tyłu uzupełniają całość.

Technologia:

Push Pull : Głównym materiałem jest nasza opracowana przez ASSOS dzianina osnowowa Push Pull z wysoką ochroną UV (UPF 50+). Wysoce oddychająca, cienka dzianina z bi-stretchu jest szybkoschnąca i bardzo wygodna.

Rhombus : materiał frotte z gładkiego żakardu skierowany w stronę skóry, ma trójwymiarową siateczkę w kształcie rombu, która wspomaga przepływ powietrza, odprowadza wilgoć i zapewnia dodatkową warstwę izolacji.

twinDeck : dwuwarstwowa konstrukcja tkaniny zwiększa izolację dzięki połączeniu tekstyliów Push Pull i Rhombus. Zastosowany na przednim panelu i górnej części pleców.

SONIC-SN : Rękawy są wykonane z bardzo elastycznego prążkowanego materiału, który zapewnia dopasowanie do drugiej skóry i ma szczotkowaną, mikro-piaskowaną twarz dla dodatkowej ochrony termicznej.

Dyfuzor : Ekskluzywna konstrukcja do szycia ASSOS, która tworzy podwójne „zawory” z przodu na ramionach, wciągając chłodne powietrze dla dodatkowej wentylacji.

Zamek błyskawiczny z podwójnym suwakiem : odwrócona konstrukcja camlock, metalowa konstrukcja, z zakładką stabilizującą u góry, aby ułatwić obsługę jedną ręką.

Potrójne kieszenie na rampie : nasz projekt przechowywania z trzema kieszeniami z tekstylnymi pokrywami, optymalnie rozmieszczonymi, aby zapewnić łatwy dostęp; oznaczone kolorami i wyposażone w klejoną taśmę z mikroperforacją dla lepszej widoczności.

Surowe mankiety : Mankiety są surowo cięte – z silikonową obróbką – tworząc gładki, aerodynamiczny wzór, który płynnie integruje się z rękawiczkami i dodatkowymi warstwami.

Prążkowany dół z tyłu : szeroki, prążkowany elastyczny dół zapewnia wygodne i bezpieczne dopasowanie.

aeroFit : Nasz najkrótszy, skoncentrowany na prędkości krój, który jest ciaśniejszy i bardziej kompresyjny niż nasz racingFit. Może powodować ograniczenie ruchu poza pozycją do jazdy, ale podczas jazdy przypomina drugą skórę.

Aktualności
Trek Fuel EX 8 XT 2022

Trek Fuel EX 8 XT 2022

Czytaj więcej

Jak jeździć w grupie

Jak jeździć w grupie

Czytaj więcej

2022 Madone SLR 6 eTap Rival

2022 Madone SLR 6 eTap Rival

Czytaj więcej

KAMPANIA BEZ DATY WAŻNOŚCI

KAMPANIA BEZ DATY WAŻNOŚCI

Czytaj więcej

Trek E-Caliber 9.6

Trek E-Caliber 9.6

Czytaj więcej

Wahoo Speedplay

Wahoo Speedplay

Czytaj więcej