Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Kurtka przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS Clima Capsule ALLEYCAT

23/04/2021

Kurtka przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS Clima Capsule ALLEYCAT

WYPOSAŻ SIĘ W KAPSUŁĘ RS CLIMA ALLEYCAT

Ta ultralekka kapsuła, będąca radykalnym odejściem od spakowanej powłoki ochronnej, jaką znamy, nosi hybrydową konstrukcję i odblaskowe tkaniny, aby zapewnić Ci bezpieczną ochronę podczas trudnych wyścigów i długich zimowych misji treningowych.

OPIS

Czas zacząć atakować w zimnych, ciemnych, mokrych i wietrznych warunkach, uzbrojony w najbardziej zewnętrzną membranę, jakiej nie stworzyliśmy wcześniej. Znana wewnętrznie jako Alleycat, ta pakowalna kapsułka posiada DNA naszych sV. evergency i sJ.blitzFeder z minionych lat, przede wszystkim w aerodynamicznym dopasowaniu wyścigowym, szczegółach widoczności i ultra kompaktowym makijażu, ale nosi radykalnie nowe tkaniny i hybrydę konstrukcja zapewniająca wszechstronność przez cały rok.

Zaczynając jako prototyp dla jeźdźców WorldTour, Alleycat został zaprojektowany przede wszystkim do wyścigów i misji treningowych w paskudną pogodę, gdzie zmienne warunki świetlne, szybkie zjazdy i drastyczne zmiany temperatury są oczywiste. Górna część jest wykonana z naszej tkaniny Silver Haze, która ma wiatroszczelną i wodoodporną dwuwarstwową powłokę. Ta wyjątkowa srebrna membrana składa się z mikroskopijnych kulistych cząstek, które odbijają światło, zapewniając „rozświetlenie”, gdy reflektory pojazdu stykają się z Tobą w warunkach słabego oświetlenia. Dolne panele przednie i tylne są wykonane z nowej tkaniny, która zapobiega przegrzaniu, podczas gdy przedramiona, panele boczne i wysoki kołnierz są wykonane z naszego sprawdzonego elastycznego materiału Push Pull, który zapewnia dodatkową elastyczność i swobodę ruchów.

Kapsuła ma odpowiednie dopasowanie wyścigowe, ale doskonale układa się na wyposażeniu EQUIPE RS 2/3 i 3/3. Detale wykończeniowe obejmują surowo wycięty brzeg dla dalszej redukcji wagi, a przyjazny dla rękawic dwukierunkowy zamek błyskawiczny umożliwia wentylację od dołu, przy jednoczesnym zachowaniu szczelności u góry.

TECHNOLOGIA

Silver Haze : Lekka, pakowalna tkanina 2L składająca się z cienkiej siatki połączonej z hydrofilową membraną wypełnioną wysoce odblaskowymi mikrokulkami szklanymi. Wiatroodporny, wodoodporny materiał pomaga regulować temperaturę ciała w zmiennych warunkach.

Yubari : Zastosowany na dolnym przednim i tylnym panelu, jest to ultralekki, wodoodporny, tkany materiał, który jest niezwykle cienki, miękki i cichy.

Push Pull : Przedramiona, panele boczne i kołnierz to nasza opracowana przez ASSOS dzianina osnowowa Push Pull z wysoką ochroną UV (UPF 50+). Wysoce oddychająca, cienka dzianina z bi-stretchu jest szybkoschnąca i bardzo wygodna.

Dwuwarstwowa konstrukcja kołnierza : zapewnia dodatkową ochronę, wygodę i swobodę ruchów w tym wrażliwym miejscu.

Surowe cięcie : Dół ma surowy krój, tworząc gładki, aerodynamiczny krój, który płynnie łączy się z dodatkowymi warstwami.

Podwójny suwak : z łatwością przewietrz od góry lub od dołu. Solidna konstrukcja z dużymi uchwytami umożliwiającymi intuicyjną obsługę w rękawicach.

Pasek odblaskowy : szeroki pasek z perforowanego materiału odblaskowego biegnie pionowo w dół pleców, aby zwiększyć widoczność.

aeroFit : Nasze najcięższe, skoncentrowane na prędkości dopasowanie, które jest mocniejsze i bardziej kompresyjne niż nasze racingFit. Może wydawać się ograniczające w pozycji do jazdy, ale podczas jazdy przypomina drugą skórę.

Skład : 53% PA 35% PL 12% EA