Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Kurtka Zimowa ASSOS EQUIPE RS JOHDAH

03/03/2021

Kurtka Zimowa ASSOS EQUIPE RS JOHDAH

KURTKA ZIMOWA EQUIPE RS JOHDAH

Najbardziej techniczny, niskopojemnościowy zimowy softshell, jaki do tej pory stworzyliśmy. Znana w firmie jako johDah, ta kurtka przeciwdeszczowa ożywa dzięki wysiłkom o wysokiej wydajności – nagradzając Cię ochroną drugiej skóry i regulacją temperatury, jak nic, czego wcześniej nie doświadczyłeś.

OPIS

Rozbijając formę do ochrony górnej części ciała podczas intensywnych wysiłków w najtrudniejszych warunkach, kurtka johDah nie przeprasza za swoje wymagania. Jest specjalnie zaprojektowany dla poważnych rowerzystów całorocznych i profesjonalnych sportowców, ponieważ waty, które generują, decydują o tym, czy tekstylia, które opracowaliśmy dla tego systemu, zostaną „aktywowane”. Zrób to dobrze, a zostaniesz nagrodzony odporną na zimę drugą skórą, która oddycha i wygina się wraz z Twoim ciałem, dostarczając mu odpowiednią ilość izolacji, aby idealnie regulować temperaturę ciała podczas zimnych wyścigów i wielogodzinnych przejażdżek treningowych.

Projekt johDah rozpoczął się od opracowania zupełnie nowej linii softshellów, z których każda jest lżejsza i bardziej oddychająca niż wszystko, co opracowaliśmy do tej pory. Ta rodzina tkanin, znana jako SPHERE, jest następcą naszego długotrwałego Stratagona – zapewniająca nam różne grubości materiałów z membraną zapewniających wodoodporną ochronę i elastyczny komfort. Zaczynając od wewnątrz, przedni panel składa się z kilku ultracienkich warstw. Pierwsza przypomina krótką zapinaną na zamek warstwę środkową, która chroni klatkę piersiową dzięki ukierunkowanej izolacji. Następna jest nasza wiatro- i wodoodporna tkanina SPHERE Light 3L z lekkim termicznym wnętrzem. Aby zapobiec przegrzaniu, dodaliśmy nasze „zawory” dyfuzora na ramionach, które działają jak zestaw otworów wentylacyjnych, które zasysają powietrze z zewnątrz i wtłaczają je między warstwy materiału kurtki.

Skierowaliśmy się na górną część pleców i przedramiona za pomocą naszej wytrzymałej 3L SPHERE Medium, która ma grubszy, bardziej izolujący materiał od wewnątrz. Dolny panel tylny jest wykonany z naszego OSMOS Heavy, najbardziej izolującego z naszych szczotkowanych materiałów, podczas gdy zintegrowana maska ​​na twarz i wbudowana warstwa środkowa wykorzystują lżejszy, bardziej oddychający OSMOS Light. Wreszcie, ramiona opierają się na osnowowej piance ZigZaggy 3L, która otula cię pluszową izolacją blokującą wiatr.

Należy zauważyć, że johDah jest jedną z trzech części systemu. Noś go samodzielnie podczas większości warunków zimowych lub połącz go z Thermobooster Mid Layer, aby uzyskać dodatkową izolację. Aby uzyskać dodatkowe pokrycie w wilgotnej lub bardzo wymagającej pogodzie, umieść kapsułę Alleycat Clima na górze. Każda z tych dodatkowych warstw jest wygodnie umieszczona w kapsule Thermobooster JohDah wzdłuż górnego panelu tylnego. Tak, pomyśleliśmy o wszystkim.