Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Nowa marka i nowa usługa w ofercie Fabrykarowerow.com

20/05/2021

Nowa marka i nowa usługa w ofercie Fabrykarowerow.com

WENT

Bazą oferty rowerowej są tak zwane smary wcierane (bezbarwne) na bazie wosku (WAX – ON), są pierwszą marką na świecie której to się udało zrobić, pasty można nakładać na zimno i na ciepło.
Rozwinięciem tego produktu jest linia Spectrum, czyli kolorowe pasty do łańcucha. Jak powyżej nakładamy i wcieramy bezpośrednio w łańcuch, w tym przypadku nie tylko ogniwa łańcucha z góry i z dołu, ale również z boku aby nadać mu niespotykany efekt wizualny.
Uzupełnieniem jest oczywiście WAX – OFF czyli naturalny czyściciel łańcucha. To co go wyróżnia to dodatek wosku (z którego cała marka słynie) dzięki czemu nie wysusza łańcucha do czego jesteście przyzwyczajeni a nanosi lśniącą warstwę wosku. Zdecydowanie łatwiej nakładać po nim kolorowy WAX-ON niż po klasycznym odtłuszczaczu który wysuszy łańcuch.

Koszt smarowania łańcucha w/w metoda to 69 zł

* Pytania prosimy kierować wyłącznie u nas na miejscu, mailem lub telefonicznie w godzinach naszej pracy.


Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00-19:00
sobota 10:00-15:00

Sklep: 536406462
Serwis.: 505700393
Bike Fitting: 609225353

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com

www.fabrykarowerow.com
https://sklep.fabrykarowerow.com/
Fabrykarowerow.com
www.instagram.com/fabrykarowerow_com

PEŁNA NAZWA FIRMY:

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
42-218 Częstochowa
ul. Słonimskiego 4

NIP: 9491731751
IDS: 243617991

WEND Odtłuszczacz do łańcucha WAX-OFF 120 ml

Wend to firma z Kalifornii, która przez lata specjalizowała się w wytwarzaniu produktów z woskiem do różnych dyscyplin sportu. Od jakiegoś czasu prężnie działają również w dziedzinie kolarstwa.
Wend Wax-Off to odtłuszczacz do łańcucha rowerowego cechujący się dobrą penetracją i usuwaniem zabrudzeń. Dodatek wosku pozostawia łańcuch lśniący i pokryty cienkim filmem, który chroni łańcuch.  Środek dobrze usuwa zabrudzenia typu, kurz, piasek czy stary smar. Idealnie nadaje się jako pierwszy etap czyszczenia przed nałożeniem Wend Wax-On bądź Wend Liquid Lube.

WEND Smar do łańcucha WAX-ON 80 ml

Rewolucja w środkach do smarowania łańcucha! Kalifornijska marka Wend od lat dostarcza produkty na bazie wosku do różnych dziedzin sportu a od niedawna również dla kolarzy. Wax-On to innowacyjny smar na bazie wosku i parafiny w wygodnym sztyfcie, dozujesz ile chcesz bez ryzyka zalania łańcucha i zachlapania całego roweru.
Dzięki swej unikalnej formule smar Wend Wax-On mocno ogranicza przyklejanie się brudu takiego jak kurz, piach i drobne kamyczki do łańcucha. Pozwala to dłużej cieszyć się czystym łańcuchem oraz jego lepszą kulturą pracy i wydłuża to żywotność napędu. Dodatkowo sprawia, że łańcuch pracuje ciszej i płynniej. Połączenie wosku i parafiny w jednym smarze oraz dodatek cynku i teflonu powoduje jego bardzo dobre parametry smarujące i niski współczynnik tarcia. Dobrze nasmarowany łańcuch preparatem Wax-On ma bardzo niskie tarcie i pozwala zaoszczędzić kilka cennych watów. Oznacza to, że dzięki temu możemy jechać szybciej przy tym samym wysiłku, a jednocześnie nasz napęd pracuje cicho i płynnie.