Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Nowa marka i nowa usługa w ofercie Fabrykarowerow.com

20/05/2021

Nowa marka i nowa usługa w ofercie Fabrykarowerow.com

WENT

Bazą oferty rowerowej są tak zwane smary wcierane (bezbarwne) na bazie wosku (WAX – ON), są pierwszą marką na świecie której to się udało zrobić, pasty można nakładać na zimno i na ciepło.
Rozwinięciem tego produktu jest linia Spectrum, czyli kolorowe pasty do łańcucha. Jak powyżej nakładamy i wcieramy bezpośrednio w łańcuch, w tym przypadku nie tylko ogniwa łańcucha z góry i z dołu, ale również z boku aby nadać mu niespotykany efekt wizualny.
Uzupełnieniem jest oczywiście WAX – OFF czyli naturalny czyściciel łańcucha. To co go wyróżnia to dodatek wosku (z którego cała marka słynie) dzięki czemu nie wysusza łańcucha do czego jesteście przyzwyczajeni a nanosi lśniącą warstwę wosku. Zdecydowanie łatwiej nakładać po nim kolorowy WAX-ON niż po klasycznym odtłuszczaczu który wysuszy łańcuch.

Koszt smarowania łańcucha w/w metoda to 69 zł

* Pytania prosimy kierować wyłącznie u nas na miejscu, mailem lub telefonicznie w godzinach naszej pracy.


Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00-19:00
sobota 10:00-15:00

Sklep: 536406462
Serwis.: 505700393
Bike Fitting: 609225353

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com

www.fabrykarowerow.com
https://sklep.fabrykarowerow.com/
Fabrykarowerow.com
www.instagram.com/fabrykarowerow_com

PEŁNA NAZWA FIRMY:

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
42-218 Częstochowa
ul. Słonimskiego 4

NIP: 9491731751
IDS: 243617991

WEND Odtłuszczacz do łańcucha WAX-OFF 120 ml

Wend to firma z Kalifornii, która przez lata specjalizowała się w wytwarzaniu produktów z woskiem do różnych dyscyplin sportu. Od jakiegoś czasu prężnie działają również w dziedzinie kolarstwa.
Wend Wax-Off to odtłuszczacz do łańcucha rowerowego cechujący się dobrą penetracją i usuwaniem zabrudzeń. Dodatek wosku pozostawia łańcuch lśniący i pokryty cienkim filmem, który chroni łańcuch.  Środek dobrze usuwa zabrudzenia typu, kurz, piasek czy stary smar. Idealnie nadaje się jako pierwszy etap czyszczenia przed nałożeniem Wend Wax-On bądź Wend Liquid Lube.

WEND Smar do łańcucha WAX-ON 80 ml

Rewolucja w środkach do smarowania łańcucha! Kalifornijska marka Wend od lat dostarcza produkty na bazie wosku do różnych dziedzin sportu a od niedawna również dla kolarzy. Wax-On to innowacyjny smar na bazie wosku i parafiny w wygodnym sztyfcie, dozujesz ile chcesz bez ryzyka zalania łańcucha i zachlapania całego roweru.
Dzięki swej unikalnej formule smar Wend Wax-On mocno ogranicza przyklejanie się brudu takiego jak kurz, piach i drobne kamyczki do łańcucha. Pozwala to dłużej cieszyć się czystym łańcuchem oraz jego lepszą kulturą pracy i wydłuża to żywotność napędu. Dodatkowo sprawia, że łańcuch pracuje ciszej i płynniej. Połączenie wosku i parafiny w jednym smarze oraz dodatek cynku i teflonu powoduje jego bardzo dobre parametry smarujące i niski współczynnik tarcia. Dobrze nasmarowany łańcuch preparatem Wax-On ma bardzo niskie tarcie i pozwala zaoszczędzić kilka cennych watów. Oznacza to, że dzięki temu możemy jechać szybciej przy tym samym wysiłku, a jednocześnie nasz napęd pracuje cicho i płynnie.

Aktualności
Trek Marlin 4 2022.

Trek Marlin 4 2022.

Czytaj więcej

Oświetlenie Bontrager.

Oświetlenie Bontrager.

Czytaj więcej

Złote Zęby 2021.

Złote Zęby 2021.

Czytaj więcej

Tour de NOWA Fabykarowerów.com.

Tour de NOWA Fabykarowerów.com.

Czytaj więcej

Wieczorny Czwartek.

Wieczorny Czwartek.

Czytaj więcej

Nowe koła BONTRAGER RSL model 2022 już dostępne.

Nowe koła BONTRAGER RSL model 2022 już dostępne.

Czytaj więcej