Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Nowa odzież teamowa Trek-Segafredo i kolekcja "Shut up legs"

31/12/2015

Nowa odzież teamowa Trek-Segafredo i kolekcja “Shut up legs”

Nowa odzież teamowa Trek-Segafredo i kolekcja “Shut up legs”

Trek z radością przedstawia nową nazwę zespołu kolarskiego Trek-Segafredo Racing Team. Zobacz nową kolekcję odzieży teamowej oraz nową kolekcję odzieży “Shut Up Legs” inspirowaną Jensem Voigtem.

W zeszłym roku, kampania #ShowYourStripes ujęła serca fanów na cąłym świecie i była skutecznym motorem napędowym dla sprzedaży odzieży teamowej. Mamy zamiar wykorzystać ten sukces w nowej kampani #ShowYourStripes publikując nowe zdjęcia i materiały w mediach społecznościowych oraz w kampaniach mailowych.

Trek Factory Racing prezentuje nową kolekcję odzieży i akcesoriów teamowych zaprojektowanych od podstaw przez Bontragera. Odzież codzienna, wyjściowa, akcesoria i sprzęt podróżny zostały przebrandowane tak, aby zaznaczyć obecność nowego, ekscytującego sponsora, włoskiego giganta na rynku kawy – Segafredo.

W skład nowej kolekcji odzieży kolarskiej wchodzi m.in. Zestaw Replica wyprodukowane na bazie cenionego, dopasowanego zestawu Bontrager Specter, oraz zestawu Race Shop Limited w dopasowaniu Pro, którego DNA pochodzi od zestawu Bontrager Ballista. Dostawa kolekcji Trek-Segafredo zaplanowana jest na wiosnę 2016.

Kolekcja “Shut Up Legs” jest nową inicjatywą mającą na celu uczczenie kariery i podejścia do życia żywej legendy Jensa Voigta. Żyj wg. jego mantry, wybierz spośród kolekcji męskiej i damskiej, w skład których wchodzą zestawy kolarskie, kask, buty akcesoria oraz odzież codzienna. Ta limitowana kolekcja, która bezapelacyjnie zostanie hitem sezonu 2016, będzie dostępna od wiosny 2016.