Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Nowe stroje Trek-Segafredo

13/01/2017

Nowe stroje Trek-Segafredo

Premiera odzieży teamowej Trek-Segafredo 2017

Zespół będzie stosował dwa różne kolory, jeden do wyścigów i jeden do treningów, w celu wsparcia szerzej zakrojonej kampanii sprzedażowej Treka—Podstaw Świadomości.

Trek ma wielką przyjemność przedstawić kolekcję strojów Trek-Segafredo 2017. Wyprodukowana przez Sportful, nowego sponsora odzieży, gama odzwierciedla zaangażowanie Treka w bezpieczeństwo poprzez różne zestawy na wyścigi i do treningów, z kolorami dobranymi tak, by przyciągnąć uwagę kierowców wtedy, gdy jest to najważniejsze.

W ramach działań na rzecz bezpieczeństwa rowerzystów i wsparcia dla szerszej inicjatywy Podstawy Świadomości, Trek poprosił zawodników o trenowanie i ściganie się w zestawach różnego koloru. Kontrast, punkt 3 na liście Podstaw Świadomości, wskazuje na wysoką skuteczność jaskrawego żółtego w przyciąganiu uwagi kierowców, choć kolor ten jest dobrze widoczny tylko w ciągu dnia. Sportowcy z Trek-Segafredo poświęcają niezliczone godziny na treningi, a nowy kolor uzupełni inicjatywę Zawsze Włączonych świateł do jazdy dziennej, kluczowego elementu wykorzystywanego zawsze przez zespół podczas treningów na drogach publicznych.

Trek-Segafredo z dumą pracuje ze Sportful przy strojach kolarskich. Sportful, znane jest w całym peletonie ze sponsorowania zespołów takich jak Mapei i Saxo, dostarcza kompletną kolekcję sprzętu, akcesoriów i produktów lifestyle’owych marki Trek-Segafredo, dzięki którym klienci mogą zawsze i wszędzie eksponować barwy zespołu.

Ta świeża kolekcja pozwala wybrać jedno z dwóch krojów: „Race” i „Fitted”, a więc wyścigowe i dopasowane, odpowiednio. Są one podobne do wersji „Pro” i „Fitted” Bontragera.

Koszulki z dopasowaniem „Race” od Sportful będąśw leżały podobnie do Bontrager Race Shop Limited, z aerodynamicznym, przylegającym do skóry krojem i ograniczoną ilością materiału na klatce piersiowej mającą wyeliminować powiewanie na wietrze.

Pamiętaj, że stroje kolarskie noszą logo Bontrager, ale produkuje ją Sportful i nie podlegają Bezwarunkowej Gwarancji Bontrager.