Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Nowy model Trek - Slash 29 – bezwzględny pogromca enduro

27/07/2016

Nowy model Trek – Slash 29 – bezwzględny pogromca enduro

Nowy Slash 29 – bezwzględny pogromca enduro

Wraz z ostatnią premierą modelu Remedy 27,5 który pewnie przejął bardziej agresywne wyzwania All-mountain oraz Enduro w kolekcji Treka powstąla wyraźna, rzucająca się w oczy dziura na polu 29erów o dużym skoku. Dealerzy, rowerzyści i dziennikarze MTB – wszyscy byli sceptyczni na temat podjętej przez nas decyzji o odejściu od modelu Remedy 29, modelu tak popularnego wśród rowerzystów, zawodników endure oraz mediów. Tak naprawdę nie zeszliśmy z tej scieżki. Co więcej, podnieśliśmy poprzeczkę dla 29erów o dużym skoku zawieszenia prezentując wam nowy model Slash na kołach 29 cali. To pełnia możliwości i najwyższe prędkości.

Nowy Slash został zaprojektowany do jednego – wyścigów Enduro na najwyższym poziomie. Mając to na uwadze, zaprojektowaliśmy go na bazie kół 29 calowych – najszybszych z dostępnych, oraz ze 150mm skokiem zawieszenia dla zapewnienia najlepszej równowagi pomiędzy jego możliwościami a osiągami. Slash, tak samo jak Fuel EX oraz Remedy wyposażony jest w prostą dolną rurę Straight Shot z systemem osłony ramy Knock Block, co gwarantuje mu sztywność roweru DH przy wadze roweru przeznaczonego na szlaki. Biorąc pod uwagę fakt, iż nowy Slash stworzono do walki z czasem, oferujemy go tylko z karbonową ramą w dwóch opcjach modelowych oraz jako rama z damperem. Specyfikacja Enduro m.in. tylny amortyzator ze zbiornikiem wyrównawczym (tzw. piggyback), przedni amortyzator z regulacją długości skoku, napęd 1x, oraz opony SuperEnduro sEnduro-minded spec including reservoir shocks, travel-adjust forks, 1x-drivetrains, and SuperEnduro gwarantują, że Slash jest gotowy do gromienia tras już po wyciągnięciu z pudełka.

Pierwsze opinie na temat nowego Slasha pojawią się już tego lata od naszych zawodników Enduro, dziś (19 lipca) media zasypią was gotowymi materiałami, a my będziemy mieć dla was nowe Slashe na Trek World. Ten nowy, zmieniający sposób postrzegania tej kategorii rower pomoże Tobie i Trekowi zdecydowanie wyróżnić się na tle całej branży. Nowe Trek Slash będą gotowe na pierwsze zamówienia na Trek World, a pierwsze dostawy opuszczą magazyny już w październiku.

Ceny 32999 i 23999 będzie dostępna tez rama za 15999 zł