Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Nowy rower Trek dla dzieci Émonda 650 - już dostępna!

27/08/2016

Nowy rower Trek dla dzieci Émonda 650 – już dostępna!

Émonda 650 – już dostępna!

Lekka aluminiowa perfekcja

Każdy detal modeli Émonda jest podporządkowany temu samemu celowi: stworzeniu linii najlżejszych produkowanych seryjnie rowerów szosowych. Émonda 650, zkonstruowana dla mniejszych rowerzystów nie jest tutaj wyjątkiem.

Wyrosła z tej samej filozofii co modele Émonda ALR, Émonda 650 to nasz najlżejszy rower szosowy dla dzieci jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy. Do jego budowy użyliśmy m.in. hydroformowanych, dobieranych pod rozmiar rowerzysty rur ramy, kół o mniejszej ilości szprych oraz widelca z włókna węglowego. Z malowaniem Trek-Segafredo to rower gotowy na wyścigi.

Rozmiar juniorski i skonfigurowane przełożenia czynią z tego roweru iście wyścigową maszynę. 26-cio calowe koła to najszybsze koła, jakie pasują to tego rozmiaru. Napęd 9-cio rzędowy Shimano Sora nie zawiedzie żadnego z małych zawodników zorientowanych na przekraczanie linii mety w czołówce. A jeśli mali aspirujący na zawodowców rowerzyści chcą śledzić swoje postępy w treningach, to Émonda 650 jest kompatybilna z DuoTrap, który pozwala na pomiar prędkości, dystansu czy kadencji na liczniku lub na smartfonie.

Czas na ściganie!