Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Nowy TREK Roscoe 6 już w sprzedaży

21/09/2019

Nowy TREK Roscoe 6 już w sprzedaży

Roscoe powraca z nową ramą i lepszym osprzętem

Nasz najlepszy hardtail na szlak teraz jeszcze lepszy! Ma te same cechy, które czyniły go świetnym wyborem do jazdy na szlaku, lecz w tym roku otrzymał świeży wygląd dzięki nowej ramie. Wystylizowany kształt rur, schludniejsze wewnętrzne prowadzenie kabli i całkowicie nowe grafiki powodują, że Roscoe jeździ się tak samo dobrze jak wygląda.

Roscoe łatwiej sprzedać w tym roku dzięki kluczowym ulepszeniom.

Roscoe 8 otrzymał widelec RockShox 35 Gold. Ma on większą średnice goleni niż zeszłoroczny model, dzięki czemu jest twardszy dla lepszej sterowności. Ma także golenie widelca z lżejszych stopów, aby był nieco lżejszy. Tłumik Motion Control i sprężyna DebonAir powodują, że jest znacznie płynniejszy i gładszy. Model ma także ulepszone hamulce, które są znacznie mocniejsze i mają regulowany zasięg dźwigni.

Roscoe 7 dołącza do ekipy napędowców 1×12 wraz z nowym napędem SRAM SX Eagle oferującym rozległy zakres przełożeń. Ten model stał się także znacznie lżejszy dzięki sprężynie Solo Air w widelcu. Jest nie tylko lżejszy, łatwo go dostosować do wagi każdego użytkownika lub preferencji. Nie poprzestaliśmy na tym. Roscoe 7 ma także usprawnione, hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano.

Roscoe 6 powraca jako najbardziej ekonomiczny wybór wśród Roscoe. Jest to świetny hardtail 27,5 plus, który napawa pewnością i jest łatwy do jazdy przy dobrej cenie.

Tak jak w zeszłym roku, w ofercie znajdują się modele damskie Roscoe. Mają tę samą ramę wyczynową i cechy, co pozostałe modele, lecz wyróżniają je dostosowane do kobiet siodełka i atrakcyjne zestawy kolorów.

Nie każdy rowerzysta górski przejmuje się tym, żeby jeździć tak szybko jak to możliwe. Dla takich, którzy jeżdżą, aby miło spędzić czas poza domem, Roscoe jest idealnym partnerem.

Aktualności
Rower Diamant 018

Rower Diamant 018

Czytaj więcej

Trek Rail 98

Trek Rail 98

Czytaj więcej

Trek Rail 9.7 2021

Trek Rail 9.7 2021

Czytaj więcej

Kurtka Przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS

Kurtka Przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS

Czytaj więcej

Trek Rail 99 XTR

Trek Rail 99 XTR

Czytaj więcej

Trek Rail 9 model 2021

Trek Rail 9 model 2021

Czytaj więcej