Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Nowy Trek Slash 2021

03/09/2020

Nowy Trek Slash 2021

Pierwszy Slash z dużymi kołami stał się punktem odniesienia dla 29era z dużym skokiem i ulubioną maszyną dla ścigających się w enduro i agresywnie jeżdżących po szlakach. W tym roku wracamy z wygodnymi nowymi rozwiązaniami, najlepiej dostrojonym zawieszeniem w historii, a także bardziej agresywną charakterystyką na zjazdy.

Nowy Slash zyskuje większy skok zawieszenia: teraz to 160 mm z tyłu i 170 mm z przodu. Dłuższy zasięg, mniej agresywny kąt główki ramy i niżej położony suport dodają stabilności idącej w parze z większym skokiem, dzięki rurze podsiodłowej wyprostowanej o 2 stopnie i lekkiej ramie podjazdy stają się zaskakująco łatwe jak na taką bestię.

Większość modeli Slash wyposażona jest w nowy damper Super Deluxe Thru Shaft łączący najnowsze usprawnienia wprowadzone przez Rockshox z naszą konstrukcją Thru Shaft. W połączeniu z dopracowanym układem zawieszenia damper ten pozwala Slashowi płynąć po nierównościach jakby był cudownym dzieckiem terenówki i latającego dywanu.

Dzięki nowym rozwiązaniom zastosowanym w ramie Slash poprawia wrażenia z jazdy. Jako że powstał na najtrudniejsze trasy, ma teraz gwintowany suport, który jest wytrzymalszy i łatwiejszy w konserwacji. Wbudowany we wszystkich modelach z włókna węglowego i stopu aluminium schowek pozwala przewieźć wszystko co niezbędne lub przekąski. Nowa osłona rury dolnej na całej długości gwarantuje jakże potrzebną podczas transportu ochronę.

Knock Block 2.0 chroni linki i przewody przed wyrwaniem po upadku. Dodatkowo, umożliwia znacznie większy zakres ruchu niż poprzednio. Widelec mieści się teraz pod rurą dolną, więc Knock Block można zdemontować i cieszyć się nieograniczonym zakresem ruchów.

Większa rura podsiołowa 34,9 mm umożliwia montaż sztyc regulowanych o większej średnicy. Są wytrzymalsze i zapewniają lepsze mocowanie dla sztyc o większym zakresie ruchu, których oczekują ostro jeżdżący rowerzyści. Nowy Slash podnosi poprzeczkę dla 29erów o dużym skoku. Pędzi na zjazdach jak rower do downhillu, pokonuje najtrudniejsze szlaki, a jednocześnie pozwala cieszyć się ze żwawej jazdy przez cały dzień. Te wyjątkowe rowery wejdą do sprzedaży już wkrótce.

Już dostępny w fabrykarowerów.com

Aktualności
Rower Diamant 018

Rower Diamant 018

Czytaj więcej

Trek Rail 98

Trek Rail 98

Czytaj więcej

Trek Rail 9.7 2021

Trek Rail 9.7 2021

Czytaj więcej

Kurtka Przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS

Kurtka Przeciwdeszczowa ASSOS EQUIPE RS

Czytaj więcej

Trek Rail 99 XTR

Trek Rail 99 XTR

Czytaj więcej

Trek Rail 9 model 2021

Trek Rail 9 model 2021

Czytaj więcej