Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

OFICJALNIE !!!  okulary Rudy Project z Trek-Segafredo

19/01/2017

OFICJALNIE !!! okulary Rudy Project z Trek-Segafredo

Rudy Project rozszerza swoją silną pozycję na rynku szosowym i z dumą ogłasza nową umowę sponsorską z zespołem rowerowej Trek Segafredo na sezon 2017.

Jako oficjalny partner na okulary Rudy Project zapewni sportowcom i obsłudze najwyższej jakości okulary do sportów i na co dzień.

“Ten sponsoring stanowi ważną inwestycję dla naszej firmy. Jesteśmy dumni, aby wzmocnić nasze zaangażowanie w World Tourowej podejmujmy współpracę z jedną z najlepszych ekip na Świecie UCI World Tour, takich jak Trek-Segafredo.

Rudy Project i Trek-Segafredo są międzynarodowymi markami, które doskonale się uzupełniają ze sobą dzielą wrodzoną pasję do wyścigów na najwyższym poziomie “, wyjaśnia Cristiano Barbazza, prezydent Rudy Project.

Rudy Project zaprojektował specjalną edycję kultowych Tralyx Okulary których będzie używać Trek-Segafredo będą posiadały z kolory i logo Teamu. Kolarze będą korzystać Tralyx podczas zawodów i treningów.
Tralyx okazał się być idealny dla kolarzy żąda dzięki wyjątkowej lekkiej stylizacji i komfortu w połączeniu z fenomenalnym niezakłóconym szerokim polu widzenia peryferyjnego.
W modelu Tralyx można dodatkowo zamontować soczewki optyczne Rudy Project w technologii soczewek technicznych, takich jak RP Optics Multilaser i ImpactX2 niełamliwe fotochromowe soczewki.
Po wyścigach, zarówno podczas ceremonii dekoracji i wydarzeń, cały zespół będzie nosił specjalną edycję okularów na co dzień Spinhawk. Plus, Rudy Project dają najnowocześniejszą receptę rozwiązującą sportowcom i personelowi, który cierpi na problemy ze wzrokiem.
Rudy Project jest marka włoską i cała produkcja okularów odbywa się we Włoszech, niektóre soczewki wykonywane są w Japonii.

Luca Guercilena, General Manager Trek-Segafredo:
“Każdy wie, Rudy Project to jedna z najlepszych firm okularów na świecie, więc jestem bardzo zadowolony ze będziemy partnerem z nimi w nadchodzący sezon. Rudy Project nie jest oczywiście nowy w kolarstwie, oni zbudowali imponujące doświadczenie w świecie rowerowym, więc jestem pewien, że będą one w stanie zaoferować nam nie tylko najlepszy produkt, ale również możliwie najlepszą obsługę naszych zawodników. ”

Pełna kolekcja Rudy Project w Fabrykarowerów.com Wojciech Kluk
Częstochowa ul.Łódzka 52 lok. 1 macie pytanie 536 40 64 62 / info@fabrykarowerow.com