Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Okulary Rudy Project

10/01/2017

Okulary Rudy Project

Poszerzyliśmy ofertę okularów Rudy Project – teraz będziecie mogli u nas przymierzyć i obejrzeć 50 par okularów, oprócz kolekcji rowerowej, kolekcja do chodzenia na co dzień, gry w golfa czy dla żeglarzy i myśliwych.

Trzydzieści lat badań, innowacja i zaawansowana wiedza

Firma Rudy Project została założona w Treviso w 1985r., natychmiast zyskując czołową pozycję i ustanawiając się, jako jedno z wiodących przedsiębiorstw w Europie, w sportowym i optycznym sektorze.

Podstawa tego sukcesu leży w potęgującej sieci dystrybucji, nieustanne inwestowanie w cele strategii komunikacji jest specjalnym celem misji, koncentracja na doskonałej jakości produktu, ciągłe poszukiwanie nowych materiałów i technologii.

Już ponad dwadzieścia lat Rudy Project projektuje i produkuje najwyższej jakości soczewki, gogle a także dodatki do różnych dyscyplin sportowych.

Początkowo uwaga koncentrowała się na sportowcach, jednak soczewki Rudy Project szybko stały się rozpowszechnione pomiędzy ogromną klientelą, dzięki połączeniu estetycznych cech jak i wyjątkowego wizualnego komfortu oraz ochrony, jaką oferują.

Wszystkie produkty różnią się od siebie, zarówno projektem ramek, soczewek, materiałami użytymi w ich produkcji oraz zastosowaną technologią.

Założony w Treviso, gdzie serce przedsiębiorstwa nadal jest umieszczone razem z jego laboratorium badań i rozwoju, biurem projektowym, centrum logistyki i działem marketingu. Rudy Project natychmiast pojawiło się na międzynarodowym scenariuszu. Jego pozycja została skonsolidowana przez otwarcie biura w Stanach Zjednoczonych i ustanowieniu intensywnej rozpiętości sieci sprzedaży na cały świat.

Od czasu kiedy rozwinęła się dystrybucja, przedsiębiorstwo jest obecnie w więcej niż 50 krajach na całym świecie, z bardzo dużą liczbą punktów sprzedaży tylko tej marki, szczególnie popularnych w południowo-wschodniej Azji.

Dystrybucja jest wspierana poprzez celowe działania komunikacyjne, szczególnie skoncentrowane sponsorowaniem w świecie sportu. Więcej niż dziesięć tysięcy znanych sportowców świata, w najbardziej różniących się dyscyplinach jest sponsorowanych przez Rudy Project; obejmują kolarstwo, w którym weneckie przedsiębiorstwo zawsze było uznanym liderem, jak również golf, żeglarstwo, łyżwiarstwo, snowboard, triatlon, narciarstwo cross-country i kajakarstwo.

Założona przez guru Rudy Barbazza, dzisiaj zarządzana przez jego synów Cristiana, który jest dyrektorem naczelnym i Simona, który jest odpowiedzialny za Marketing i Komunikację, jest jedną z ostatnich marek optycznych, pozostających całkowicie niezależnych, wolnych i wiernych ich oryginalnej misji: tworzenia technicznych soczewek z uwagą do najmniejszych szczegółów i poddaniu ich drobiazgowej oraz jakościowej kontroli, która odnosi sukces w spełnianiu oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników.
Dlaczego Rudy Project?

Komfort i dopasowanie
Nie wszyscy mają „fabryczną głowę”! Z Rudy Project możesz dopasować prawie każdy parametr okularów, aby wyeliminować parowanie oraz blaski, zapewniając jednocześnie doskonałe dopasowanie.

Lekkiej wagi unikalne materiały i produkty
Technologia, zastosowana nauka i materiały, to zaskakuje! Spróbuj ich, a zobaczysz, że będziesz natychmiast czuł różnicę.

Zaprojektowane z udziałem sportowców
Dostajemy obciążenie od ponad 10000 sponsorowanych zawodników na całym świecie! Funkcjonalność. Styl. Wszystko czego oczekujesz.

Możliwość korekcji
Dostałeś receptę, mamy rozwiązanie! To prawda, że prawie każde okulary Rudy Project mają możliwość montażu wkładki korekcyjnej.

Bezpłatne etui i materiał czyszczący
Wraz z okularami otrzymujesz twarde etui oraz materiał do czyszczenia/przechowywania okularów. Znakomite zabezpieczenie.

Obsługa Klienta – jesteś priorytetem #1
Nie mamy nastawienia, tylko robimy świetne produkty. Obsługa z uśmiechem.

Gwarancja wymiany soczewek
Wymiana uszkodzonych soczewek w specjalnej cenie (sprawdź szczegóły)