Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

Opony Bontrager AW3 Hard-Case i AW3 Hard-Case Lite

19/02/2021

Opony Bontrager AW3 Hard-Case i AW3 Hard-Case Lite

Wiodące zabezpieczenie przed przebiciami i długowieczna sprawność niezależnie od pogody.

Ta kompletnie nowa wersja naszej najpopularniejszej opony AW3 ma ulepszoną konstrukcję bieżnika, która poprawia o 78% ochronę przed przebiciami, oferując najlepsze w klasie zabezpieczenie przed flakami. Zbudowana jest również z nowej i dostępnej tylko u nas mieszanki TR-Endure, która zapewnia sprawność na dłużej, a usprawniony wzór bieżnika gwarantuje pewność w każdą pogodę. W skrócie, AW3 poradzi sobie ze wszystkim, co może trafić się na drodze i sprawnie pojedzie dalej.

Sama zabawa – Zero przebić

Włożyliśmy dużo pracy w dopracowanie zabezpieczenia przed przebiciami Hard-Case i Hard-Case Lite w AW3, dzięki czemu możemy zaoferować rozwiązanie nie tylko lepsze, a wręcz najlepsze w swojej klasie.

Nie musicie jednak wierzyć nam na słowo. We współpracy z Wheel Energy, cieszącej się powszechnym uznaniem w branży firmie zewnętrznej wykonującej próby ogumienia, przeprowadziliśmy niezależne próby usprawnień w zakresie zabezpieczeń w nowej rodzinie AW3. Wyniki mówią same za siebie: AW3 Hard-Case Lite nie tylko radzi sobie o 78% lepiej niż poprzednia wersja w zapobieganiu przebiciom, ale również pokonuje niektóre z najlepszych opon na rynku.

Wygraj AW3

Dlaczego nowa opona AW3 odmieni sprzedaż opon
Obejrzyj film

Wiodące zabezpieczenie przed przebiciami

Próba siły potrzebnej (kg) do przebicia bieżnika za pomocą 2,0 mm tępego kołka, przy 1,0 mm/s, wewnątrz, temperaturze 25,1 stopni C, oponie założonej na 16 mm obręcz z nową dętką butylową 108 g napompowaną do ciśnienia 7,6 barów. N=4, 1 skrajna wartość usunięta z każdego zbioru.

Dalej, szybciej, ostrzej

Usprawniona konstrukcja to coś więcej niż tylko dodane zabezpieczenie przed przebiciami. Z nową AW3 rowerzyści dostają szybszą i jednocześnie bardziej długowieczną oponę, która dalej zachowuje się jak sportowa. Z AW3 radość z jazdy trwa dłużej… a jazda jest szybsza.

Pewność w każdą pogodę

Nowa opona AW3 ma nowoczesny kształt bieżnika, który zapewnia pewność w każdych warunkach. Wgłębienia poprawiają przyczepność w zakrętach, a kanaliki odprowadzają wodę i dbają o przyczepność, gdy jest ona najbardziej potrzebna rowerzystom. Podsumowując, AW3 to szybka opona z dodającym pewności bieżnikiem, dzięki któremu łatwiej jej zaufać.

Dostępna z odblaskowymi ścianami bocznymi

AW3 Hard-Case Lite dostępna jest z odblaskowymi ścianami bocznymi w celu poprawienia bezpieczeństwa przy słabej widoczności.

Opony szosowe Bontrager łatwo polecić każdemu rowerzyście

AW3 to teraz podstawowa sportowa opona do jazdy w każdą pogodę dla klientów, dla których ważne jest zabezpieczenie przed przebiciami. AW3 zastępuje AW2 i poprzednią wersję AW3. Nowa AW3 dostępna jest w wersjach z Hard-Case i Hard-Case Lite wycenionych agresywnie w celu przejęcia popytu na AW2.

Jeśli szukasz lekkiej i wyjątkowo szybkiej opony na szosę, poleć R3.

Jeśli szuka najlepszej ochrony przed przebiciami i wydajnej jazdy w każdą pogodę, poleć AW3.