Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

17/04/2015

PREMIERA ROWERU TREK: Nowy Stache 29+

PREMIERA ROWERU TREK: Nowy Stache 29+

Zupełnie nowy hardtail na szlaki odmienia całą kategorię z pomocą nowych średnio-grubych kół i opon 29+

Trek wprowadza nową wersję Stache’a dla rowerzystów pragnących sprawności roweru z pełnym zawieszeniem, ale cechującego się prostotą i wydajnością hardtaila. Z wielkimi 29-calowymi kołami o szerokości 3 cali, Stache zapewnia lepszą trakcję i więcej pewności we wszystkich warunkach oraz wywraca do góry nogami przekonania o tym, co potrafi zrobić hardtail. Średnio-grube opony Stache’a połączono z jednymi z najkrótszych dolnych rur widełek tylnych, aby zaoferować bardziej rozrywkową jazdę niż na jakimkolwiek innym 29erze z przednim zawieszeniem. Jest inny niż jakikolwiek rower, na którym wcześniej jeździłeś.

Kategoria rowerów górskich mid-fat, czyli średnio-grubych (zwanych też „plus“) będzie gwałtownie rosła w świecie rowerów górskich i Trek znajduje się na prowadzeniu ze swoimi modelami Stache 29+. Wszystkie one są wyposażone w wiodące w tej dziedzinie opony mid-fat, czyli Bontrager Chupacabra 29 x 3,0. Ponadto, Stache wyposażony jest w szersze mocowania piast, Boost148 i Boost110, które zapewniają sztywniejsze koła, więcej miejsca na opony i krótsze dolne rury widełek tylnych. Stache można dopasować do kół 29+, 27,5+, jak również standardowych 29-calowych, więc rowerzyści mogą dobrać rozmiar koła i szerokość opony najlepiej pasujące do swojego stylu jazdy.

Stache definiuje na nowo rower z przednim zawieszeniem na szlak, przywracając tej kategorii rowerów rację bytu w jeździe po szlakach i otwierając przed zatwardziałymi rowerzystami górskimi pełen rozrywki świat. Nowa linia modelowa Stache obejmowała będzie 2 modele ze stopów i jeden zestaw ramy:

Stache 9 to topowa wersja z napędem SRAM X1 1×11, sztycą regulowaną i nowym widelcem amortyzowanym Manitou Magnum Pro.

Stache 7 wyposażony będzie w zupełnie nowy napęd SRAM 1×11 i nowy widelec Manitou Magnum Comp.

Stache 9 będzie dostępny jako rama z widelcem i stanowi idealny wybór dla osób o dobrze zdefiniowanych pomysłach na swój idealny rower na szlaki z przednim zawieszeniem.

Masz pytania pisz:
info@fabrykarowerow.com

Aktualności
Trek E-Caliber

Trek E-Caliber

Czytaj więcej

Pokrowce na rower VeloSock

Pokrowce na rower VeloSock

Czytaj więcej

Trek Fuel EX 5 model 2021

Trek Fuel EX 5 model 2021

Czytaj więcej

Trek E-Caliber 9.8

Trek E-Caliber 9.8

Czytaj więcej

Trek Madone SL 7 eTap AXS

Trek Madone SL 7 eTap AXS

Czytaj więcej

Kurtka Zimowa ASSOS EQUIPE RS JOHDAH

Kurtka Zimowa ASSOS EQUIPE RS JOHDAH

Czytaj więcej