Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

PREMIERA ROWERU TREK: Fuel EX Jr - Dziecięcy rower z pełnym zawieszeniem

19/04/2015

PREMIERA ROWERU TREK: Fuel EX Jr – Dziecięcy rower z pełnym zawieszeniem

PREMIERA: Fuel EX Jr – Dziecięcy rower z pełnym zawieszeniem

Bycie dzieckiem właśnie stało się jeszcze fajniejsze

Nadeszła odpowiedź na prośby wszystkich rowerzystów górskich mających dzieci: Fuel EX Jr to prawdziwy rower z pełnym zawieszeniem stworzony od podstaw dla młodych rowerzystów przez najlepszy zespół projektujący rowery. Fuel EX Jr oferuje te same osiągi co „dorosły” Fuel EX. Wszystkie cechy, dzięki którym Fuel EX to świetny rower dla rodziców, czynią ten rower idealnym również dla dziecka. To między innymi ABP, Full Floater, hydrauliczne hamulce tarczowe i specjalnie opracowane zawieszenie od X-Fusion Performance Suspension. W przeciwieństwie do wielu rowerów dziecięcych, w których na małą ramę dla dorosłych zakładane są po prostu mniejsze koła, Fuel EX Jr opracowano z myślą o idealnym dopasowaniu do dzieci o wzroście od 132 cm do 152 cm. Dodająca pewności wysokość przekroku i odpowiednio kompaktowa budowa kokpitu składają się na rower, który pomaga dzieciom pędzić po trasach.

Fuel EX Jr dodaje pewności i pomaga młodym rowerzystom pokochać jazdę na rowerze górskim dzięki:

Niższemu prowadzeniu górnej rury ramy, co czyni jazdę mniej onieśmielającą
Niżej położonemu wkładowi suportu, co dodaje stabilności
Mniejszemu zasięgowi, który ułatwia dzieciom sprawowanie kontroli nad rowerem
Większym 26-calowym kołom (w przeciwieństwie do mniejszych kół 24-calowych), które pokonują przeszkody łatwiej i zachowują pęd. To jak 29er dla dzieci. Wysokiej klasy komponenty Shimano i Bontrager zapewniają osiągi właściwe na każdy szlak.
Przednie i tylne zawieszenie X-Fusion specjalnie dostosowane dla małych rowerzystów przez naszych specjalistów z California Suspension Lab w celu osiągnięcia maksimum komfortu i kontroli.

Fuel EX Jr to nowy punkt odniesienia dla najwyższej klasy rowerów z pełnym zawieszeniem dla dzieci. Jeśli w okolicy mieszkają zaangażowani w jazdę na rowerze górskim rodzice, ten rower to idealny dodatek do ekspozycji.

Fuel EX Jr będzie dostępny w czerwcu, ale rowery można już zamawiać. Spodziewamy się dużego zainteresowania Fuel EX Jr, więc nie zwlekaj z zamówieniem.

więcej informacji:

info@fabrykarowerow.com