Jesteśmy sklepem flagowym
Dealerem roku Trek i Bontrager 2019/2020/2021
536 406 462
0

Brak produktów w koszyku.

ProjectOne Trek w wersji przelajowej.

03/10/2015

ProjectOne Trek w wersji przelajowej.

ProjectOne Trek w wersji przelajowej.

Boone to nasz najszybszy, najsmuklejszy i najlżejszy przełajowy rower, jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy, z bezkonkurencyjną geometrią wyścigową oraz naszą wyjątkową technologią łagodzącą nierówności trasy IsoSpeed.

Błoto, pot, łzy, zwycięstwo. Przejedziesz przez to wszystko z większą prędkością i pewniej, niż kiedykolwiek wcześniej. Boone to idealny rower przełajowy.

Czysta geometria wyścigowa Zmodyfikowaliśmy naszą geometrię wyścigową dzięki ekspertyzie naszych profesjonalnych kolarzy tak, aby gwarantowała mocną, szybką i płynną jazdę w każdym terenie.
Technologia włókna węglowego OCLV Carbon Ultralekka rama z włókna węglowego OCLV Carbon firmy Trek ze zintegrowanym zabezpieczeniem Carbon Armor, pokonuje najtrudniejsze trasy i jest gotowa do jazdy następnego dnia.
Płynnie działający rozdzielacz IsoSpeed Ciężkie szlaki nie mają szans w starciu z technologią IsoSpeed. Zaawansowana konstrukcja ramy oraz kierownicy zwiększa elastyczność pionową, co absorbuje drgania przenoszone od nawierzchni, pozwalając na intensywną i dłuższą jazdę.
Hamulce szczękowe lub tarczowe Cała siła hamowania, której potrzebujesz, w takiej postaci, w jakiej chcesz: hamulce tarczowe na każdą pogodę lub lekkie hamulce szczękowe.

Co mówią inni

Prawdziwa zmiana reguł gry w przełaju

James Huang
BikeRadar.com

Hydrauliczne hamulce i elektroniczna zmiana przełożeń w połączeniu z ramą pełną technicznych detali sprawią, że nie tylko Sven Nys porzuci swój dotychczasowy rower i przesiądzie się na nową maszynę Trek.

ROAD Magazine – październik 2014